Робочий візит Віолети Лабазюк у Красилівську громаду

У Красилівську міську територіальну громаду із робочим візитом завітала Віолета Лабазюк.

Спільно з Красилівським міським головою Нілою Островською провели зустріч із внутрішньо переміщеними особами, які станом на сьогоднішній день перебувають у Костелі Серця Ісуса. Тут знайшли прихисток близько сотні осіб. Вони приїхали із різних областей України. Саме тому так важливо створювати умови для соціальної адаптації, навчання та комфортного проживання.

Голова обласної ради дала відповідь на ті запитання, які безпосередньо цікавили людей вже тривалий термін. «Якщо ви потребуєте одяг, засоби гігієни, дитяче харчування та будь-які інші речі – можете звертатись до центру гуманітарної допомоги створеного при обласній раді. Він знаходиться у місті Хмельницькому в приміщенні обласного музично-драматичного театру ім.Михайла Старицького. Вас зустрінуть і допоможуть підібрати все необхідне, а також створити комфортні умови. Ми хочемо, аби ви відчували себе як вдома», – зазначила Віолета Лабазюк.

На завершення зустрічі спільно з представниками благодійного фонду «МИ ПОРУЧ» дітям були вручені солодкі подарунки та канцелярські набори, а для костелу передали потрібні продукти харчування.

Після зустрічі із переселенцями Віолета Лабазюк відвідала роту охорони Красилівської територіальної громади, де передала автомобіль, надала сучасні комплекти рацій, продукти харчування, поспілкувалась із командиром та його заступником.

Подякувала військовим за спокій у нашій області.

Слава нашим захисникам! Слава Україні!