Стартувала нарада-семінар для місцевого самоврядування

13 вересня офіційно відкрилась нарада-семінар місцевого самоврядуванняСьогодні, 13 вересня, у смт Затока офіційно відкрилась нарада-семінар для представників місцевого самоврядування. Захід, що організований Асоціацією районних та обласних рад, зібрав учасників зі всіх областей України та присвячений актуальним питанням процесу децентралізації та реформування органів місцевого самоврядування. Делегацію з Хмельниччини очолив голова обласної ради Михайло Загородний.image-0-02-01-ae0b6861820e5d7d07c67f09a9e6a46251734ddf755b452f05441dfe53746d6a-vЯк зазначив у вітальному слові Президент Асоціації, Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, якщо є розуміння та усвідомлення того що треба діяти – тоді потрібно проводити реформу.

«Часи були різні, але після того як 1 квітня 2014 року була затверджена Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, почались конкретні потужні кроки. На сьогодні ми вже пройшли два роки реформ. Я думаю, про це ми маємо поговорити сьогодні…», — акцентував Президент Асоціації.

Про спільну діяльність Асоціації та Програми розвитку ООН, а також про бачення процесу децентралізації в Україні розповіла представник ПРООН в Україні Оксана Реміга.

«Для Програми розвитку ООН Асоціація завжди була вірним партнером. Це та організація з якою ми пліч-о-пліч просували ідею сильної та самостійної громади… Разом ми створили Ресурсний Центр, який, я сподіваюсь, дає можливість ознайомлюватися з новими, інноваційними способами вирішення проблем на місцевому рівні»,–  зазначила вона.

Крім того, Оксана Реміга відмітила важливість наради-семінару для просування реформи місцевого самоврядування: «Такий захід – це можливість для членів Асоціації обмінятися думками, оскільки цей рік приніс багато нових викликів, поставивши нові завдання.», —  відмітила представник ПРООН.

В офіційному відкритті також взяли участь Президент Національної академії державного управління при Президентові України Василь Куйбіда, Директор Департаменту Мінрегіону Сергій Шаршов, експерт з децентралізації Юрій Ганущак та інші.

Нарада-семінар проводитиметься у формі теоретичних занять та практикумів. Учасникам даватимуться знання про оновлену нормативно-правову базу та як її застосовувати, вчитимуть налаштуванню комунікацій, написанню інфраструктурних проектів, налагодженню співпраці з міжнародними організаціями, програмами технічної допомоги та інше.

Проведення Асоціацією подібної наради-семінару стало традиційним явищем та відбувається цього року у ювілейний 15-ий раз.

До 16-го вересня учасники обговорюватимуть нагальні питання стану та розвитку місцевого самоврядування, навчатимуться проектній діяльності, комунікаціям та іншому.

Проект Програми можна завантажити тут – Програма проведення наради-семінару у смт Затока 12-16 вересня 2016 року

За матеріалами УАРОР

img_8685

img_9210 img_8503 img_9238

попередня статтяЗадля сприятливих умов для залучення інвестицій
наступна статтяДень відкритих дверей у юннатів Хмельниччини