Задля сприятливих умов для залучення інвестицій

 Сьогодні відбулось засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів    Сьогодні за участю першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулось засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів при облдержадміністрації, яку провів голова ОДА Олександр Корнійчук.

2016-09-13-046  Серед членів Ради – керівники та спеціалісти структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, а також представники органів місцевого самоврядування, наукових установ, громадських організацій, власники та керівники вітчизняних та іноземних компаній. Причому, бізнес зараз представляє майже 80% складу ради.

  Основною метою засідання було поглиблення безпосереднього діалогу влади та бізнесу на регіональному рівні та удосконалення механізму їх взаємодії. Присутні сьогодні визначили роль податкового та митного законодавства у процесі залучення інвестицій, а також обговорили переваги впровадження ринку землі для поліпшення інвестиційної привабливості області.

  Наразі у Верховній Раді України триває обговорення основних положень законопроекту №3357, що передбачає варіанти скасування класичної моделі податку на прибуток з заміною його на податок на виведений капітал або розподілений прибуток, нульове декларування. Тому зараз у підприємців є реальна можливість розробити свої пропозиції до нього та направити їх народним депутатам від області.

   На думку керівництва, Хмельниччина сьогодні – це потенційний для економічного розвитку регіон з потужним підприємницьким середовищем, унікальними природно-рекреаційними ресурсами. Досвід роботи з іноземними партнерами мають 294 підприємства, що представляють усі міста та райони області.

   Довідка

   Рада вітчизняних та іноземних інвесторів при Хмельницькій обласній державній адміністрації була створена на виконання Указу Президента України від 01.09.2010 року №892/2010 “Про раду вітчизняних та іноземних інвесторів”.

   Головним завданням Ради, як консультативно-дорадчого органу при облдержадміністрації, є сприяння залученню і ефективному використанню вітчизняних та іноземних інвестицій з метою забезпечення розвитку Хмельниччини, спільне з інвесторами визначення основних напрямків регіональної політики щодо поліпшення інвестиційного клімату в області.

2016-09-13-054

2016-09-13-064 2016-09-13-056

 

попередня статтяЗаступник голови обласної ради Валерій Лесков провів особистий прийом громадян
наступна статтяСтартувала нарада-семінар для місцевого самоврядування