У Цвітоському ліцеї відкрито новий спортивний зал

14 вересня заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, голова облдержадміністрації Сергій Гамалій, керівництво Шепетівського району, Улашанівської сільської територіальної громади взяли участь в урочистому відкритті спортивного залу Цвітоського ліцею Улашанівської сільської ради Шепетівського району.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк, усього депутатського корпусу у своєму вітальному слові посадовець привітав жителів громади з такою важливою подією.

Підтримка розвитку фізичної культури та спорту – це прямі інвестиції в здоровя наших людей, їх здоровий спосіб життя. Відрадно, що на майданчиках спортивного залу є можливість не лише проводити уроки фізкультури, а й шліфувати свою майстерність у секціях з різних видів спорту та професійно ним займатися. Цьому сприятимуть також допоміжні приміщення. Немає сумніву, що незабаром спортивний зал ліцею стане улюбленим закладом не лише юних мешканців Цвітохи, а й прихильників здорового відпочинку з навколишніх сіл громади,” зазначив Валентин Соколюк.

Користуючись нагодою, заступник голови ради подякував трудовим колективам будівельників, зокрема «Агробуд» фірми «Прогрес», місцевій владі, усім, хто долучився до гарної справи і наближав сьогоднішнє свято.

Подяку обласної ради було вручено колективу Цвітоського ліцею Улашанівської сільської ради, який очолює Людмила Тимчук.

 

попередня статтяПитання шостої чергової сесії обговорили члени президії обласної ради
наступна статтяУ Хмельницькому стартував дводенний семінар з основ кібербезпеки для представників органів державної влади та місцевого самоврядування