У Цвітоському ліцеї відкрито новий спортивний зал

14 вересня заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, голова облдержадміністрації Сергій Гамалій, керівництво Шепетівського району, Улашанівської сільської територіальної громади взяли участь в урочистому відкритті спортивного залу Цвітоського ліцею Улашанівської сільської ради Шепетівського району.

Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк, усього депутатського корпусу у своєму вітальному слові посадовець привітав жителів громади з такою важливою подією.

Підтримка розвитку фізичної культури та спорту – це прямі інвестиції в здоровя наших людей, їх здоровий спосіб життя. Відрадно, що на майданчиках спортивного залу є можливість не лише проводити уроки фізкультури, а й шліфувати свою майстерність у секціях з різних видів спорту та професійно ним займатися. Цьому сприятимуть також допоміжні приміщення. Немає сумніву, що незабаром спортивний зал ліцею стане улюбленим закладом не лише юних мешканців Цвітохи, а й прихильників здорового відпочинку з навколишніх сіл громади,” зазначив Валентин Соколюк.

Користуючись нагодою, заступник голови ради подякував трудовим колективам будівельників, зокрема «Агробуд» фірми «Прогрес», місцевій владі, усім, хто долучився до гарної справи і наближав сьогоднішнє свято.

Подяку обласної ради було вручено колективу Цвітоського ліцею Улашанівської сільської ради, який очолює Людмила Тимчук.