У Хмельницькому відзначили сьому річницю cтворення Національної гвардії України

26 березня відзначається День Національної гвардії України – професійне свято відважних та сміливих, мужніх і самовідданих військовослужбовців, які з честю захищають інтереси держави та суспільства, життя, права та свободи громадян. Сьогодні, у день сьомої річниці створення Національної гвардії України, у військовій частині 3053, що у місті Хмельницькому, відбулись урочисті заходи.

Привітали особистий склад частини заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, заступник голови облдержадміністрації Володимир Юр’єв, заступник Хмельницького міського голови Роман Примуш, керівники силових відомств.

Командир військової частини Роман Березнюк зазначив, що військовослужбовці частини демонструють гарні результати, проявляють мужність та героїзм, як під час несення служби в зоні антитерористичної діяльності, так і в умовах повсякденної діяльності. Виконання службово-бойових завдань у сучасних умовах вирізняється складністю та багатогранністю дій в екстремальних умовах, пов’язаних, у першу чергу, із забезпеченням державної безпеки, конституційного ладу та територіальної цілісності держави.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків в зоні антитерористичної операції.

Від імені керівництва обласної ради та всього депутатського корпусу обласної ради Валентин Соколюк висловив вдячність особовому складу частини за самовіддану службу, бездоганне виконання службових і бойових завдань, а найголовніше – забезпечення конституційних прав громадян.

«Сьогоднішня подія досить вагома не лише в історії вашого військового формування, але й у житті всієї області, – сказав Валентин Соколюк, вітаючи військових. – Тут зібрались люди, для яких військова служба стала не просто професією, а справою всього життя.  Переконаний, що Нацгвардія завжди захищатиме Україну та стоятиме на варті наших кордонів, обороняючи українську землю. То ж будьте гідними високого звання офіцера».

Посадовець побажав нацгвардійцям здоров’я та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання конституційного обов’язку перед Батьківщиною.

Валентин Соколюк виконав почесну місію – вручив Грамоти обласної ради кращим нацгвардійцям військової частини 3053 Західного оперативного управління Національної гвардії України.

Національна гвардія України є військовим формуванням з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України і призначена для виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами – із забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп та злочинних організацій.

попередня статтяКількість нещасних випадків без врахування профхвороби на COVID-19 зменшилась на 25,4%
наступна статтяОперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області