УАРОР та Мінветеранів провели нараду щодо шляхів взаємодії та координації

9 листопада відбулася онлайн-нарада Української асоціації районних та обласних рад і Міністерства у справах ветеранів України щодо шляхів взаємодії та співпраці.

Від Хмельницької обласної ради в онлайн-нараді взяв участь заступник голови обласної ради Валентин Соколюк.

Мінветеранів представляла його очільниця Юлія Лапутіна.

Під час наради Президент Української асоціації районних та обласних рад Сергій Чернов та керівники обласних і районних рад України обговорили з посадовцями питання впровадження ветеранської політики на місцевому рівні, зокрема розробку нормативної бази й відповідних програм.

Крім того, міністр у справах ветеранів Юлія Лапутіна з колегами ознайомила представників органів місцевого самоврядування з послугами, що сьогодні надаються ветеранам та членам їхніх сімей, у тому числі через ЦНАПи. Також Юлія Лапутіна розповіла про процеси плани відомства щодо реалізації державної ветеранської політики.

За результатами наради, планується підготувати відповідні ініціативи.

Нагадаємо, що 16 вересня цього року між Українською асоціацією районних та обласних рад й Міністерством у справах ветеранів України підписаний Меморандум про співпрацю, відповідно до якого домовились про взаємодію та координацію за напрямом соціальної та професійної адаптації ветеранів, членів їхніх родин та сімей полеглих воїнів.

 

попередня статтяВідзначили кращих працівників культури та майстрів народного мистецтва Хмельниччини
наступна статтяНове авто швидкої допомоги – для обласного перинатального центру