Урочисте відкриття обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022»

248 учителів з усієї Хмельниччини змагатимуться за звання “Вчитель року-2022”.  Урочисте відкриття  першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу відбулось у дистанційному форматі зі студії Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

З вітальними словами до учасників заходу звернулась голова обласної ради Віолета Лабазюк: Високе покликання Педагога, Учителя є визначальним для держави і суспільства. Поруч із матір’ю та батьком ви є найближчими та найавторитетнішими людьми! І місія сучасного українського вчителя надзвичайно важлива та відповідальна: ви не просто агенти змін, ви – педагогічна еліта! Адже саме ви своєю невтомною працею формуєте щасливе майбутнє, духовне відродження та економічне процвітання України”.

Разом з тим, голова обласної ради висловила надію, що цьогорічний конкурс «Учитель року» об’єднає відданих своїй справі творчих учителів, які відкриті до нових знань та готові поділитися власними надбаннями.

“Хмельницька обласна рада, своєю чергою, забезпечує фінансову підтримку творчих учителів області – переможцям обласного етапу конкурсу «Учитель року» призначено винагороди грошовими преміями”, – сказала Віолета Лабазюк.

Цьогоріч на обласному турі поєднується проведення І та ІІ етапів цього конкурсу. Про свою участь заявили 248 учителів-учасників з усієї області, які змагатимуться за    4 номінаціями «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво» та «Основи правознавства».

Також до учасників заходу зі словами підтримки звернулись  переможці минулорічного обласного конкурсу – Середюк Тетяна, учитель трудового навчання Деражнянського ліцею № 1 ім. Петра Стрілецького та Майя Івасюнько, учитель математики Хмельницької гімназії № 1 ім. Володимира Красицького.

Трансляцію урочистого відкриття першого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022» можна переглянути за посиланням:   https://youtu.be/mDJ4T–OywU

 

попередня статтяВідзначено переможців цьогорічного обласного конкурсу журналістських робіт
наступна статтяВіолета Лабазюк: «Рада ветеранів активізує свою діяльність, залучаючи до співпраці ветеранів військових конфліктів з усієї області»