Відзначено переможців цьогорічного обласного конкурсу журналістських робіт

7 грудня, у  День місцевого самоврядування, заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко вручила Дипломи переможцям обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області у 2021 році.

Даний конкурс започаткований обласною радою з метою підвищення обізнаності населення області про переваги та здобутки реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.

І цьогоріч дев’ятьом журналістам засобів масової інформації Хмельницької області та України у своїх публікаціях, теле-, радіопрограмах вдалось найкраще висвітлити позитивний досвід впровадження реформи та привернути увагу населення області до позитивних аспектів та прикладів розвитку громад Хмельниччини. Переможців визначено у чотирьох номінаціях: «Краща публікація у друкованих ЗМІ», «Краща телепрограма, сюжет», «Краща онлайн-публікація» та «Кращий радіоматеріал».

“Лише спільними зусиллями представників органів місцевого самоврядування  та засобів масової інформації нам вдасться зміцнити авторитет територіальних громад та поділитися досвідом ефективної діяльності сіл, селищ та міст області”, – наголосила, вітаючи журналістів, Тетяна Іванівна.

За перемогу в обласному конкурсі усіх журналістів нагороджено дипломами та грошовими преміями у розмірі відповідно до категорії: перша премія – 10 тис. грн, друга – 7 тис. грн, третя – 5 тис. грн у кожній з номінацій.

Отож, в номінації «Краща публікація у друкованих ЗМІ» серед претендентів переможцями визначено такі публікації. Перше місце – у журналістки приватного підприємства «Медіа-центр «Подільські вісті» Світлани Дубінської (Шандебури) за публікацію «Пів року діяльності: вивчення проблем територіальних громад та реалізація важливих проєктів». Друге місце у цій номінації посіла редактор Хмельницької районної  газети «Прибузька зоря» Світлана Волкова, матеріал «Інвестиції в безпеку». Третє місце – у редактора міськрайонної газети  «Трудівник Полісся» Віри Мальчук за публікацію ««Прес-тур «Трудівника Полісся» дорогами Славутчини»».

Серед поданих відеоматеріалів у номінації «Краща телепрограма, сюжет» переможцем визнано журналістку продюсерського центру «Ексклюзив»  Тетяну Москальчук за матеріал «Діалог з громадами триває». Друге місце члени комісії заслужено віддали телепередачі головного редактора ютуб-канала «Nagolos TV» Олени Лямзіної ««Хмельниччина туристична. Чемерівці». Третє місце посів матеріал журналіста приватного акціонерного товариства «Кам´янець-Подільська телерадіокомпанія» Андрія Зайця «#Ініціатива​ – Кам’янець-Подільський і Реформа Децентралізації (2021)».

У номінації «Краща онлайн-публікація» серед заявлених на конкурс публікацій перше місце присуджено головному редактору ТОВ «Інформаційне агентство «ХМ-ІНСАЙД» Лілії Коцюк за публікацію «Децентралізація: чому екогромаді на Хмельниччині позаздрили б навіть італійці». Друге місце у цій номінації отримала журналістка інтернет-видання «Поділля NEWS» Тетяна Новак (Калмикова) за матеріал «Три кити децентралізації на Хмельниччині».

Третє місце у цій номінації члени комісії вирішили не присуджувати.

У номінації «Кращий радіоматеріал» перше місце  у журналістки філії акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України”
“Хмельницька регіональна дирекція “ПОДІЛЛЯ-ЦЕНТР” Алли Коломеї за радіоматеріал «Полудень». Як в громадах на Хмельниччині розвивають сучасні туристичні тренди?».

Друге та третє місце у цій номінації члени комісії не присуджували. Загалом, з часу започаткування обласного конкурсу, його лауреатами стали 59 представників обласних та всеукраїнських засобів масової інформації.

 Довідка.

Проведення обласного конкурсу журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області започатковано з 2017 року рішенням 13 сесії Хмельницької обласної ради VII скликання від 24 травня 2017 року № 66-13/2017.

Відповідно до Положення, конкурс проводиться з метою підвищення обізнаності населення Хмельницької області про переваги та здобутки реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, а також кращі практики, ініціативи й позитивні зрушення в розвитку громад через публікації, радіо- та телепрограми, розміщені у національних, регіональних та місцевих засобах масової інформації.

попередня статтяВіолета Лабазюк: «Наша місія відповідальна – дбати про добробут і розвиток територіальних громад та області в цілому»
наступна статтяУрочисте відкриття обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022»