В  обласній бібліотеці для дітей реалізовується міжнародний проєкт «Діти України»

Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка є однією із тих українських бібліотек, в яких активно реалізовується міжнародний проєкт «Діти України». Він діє за програмою міжнародної благодійної організації Wordwide Orphans та створений для дітей, які переживають період війни.

Аби побачити, як функціонує даний проєкт до обласної дитячої книгозбірні з робочим візитом  завітали гості – керівниця програми Wordwide Orphans  Меліса Віллоу, працівники Львівської обласної бібліотеки для дітей – виконавча директорка WWO Ukraine Христина Богатирьова та координаторка проєкту Катерина Сухоребська.

Дорослі побували на занятті у дітей, які є учасниками міжнародного проєкту «Діти України». Дітки залюбки прийняли гостей до своєї компанії. Дорослі разом із малечею виконували завдання – танцювали та наспівували мелодії руханок,  робили зарядку і знайомилися з різновидами овочів і навіть, готували та порядкували на дитячій кухні. Малюки настільки подружилися з гостями, що залюбки пригощали їх, легко контактували і зовсім не соромилися.

Семінар-тренінг для бібліотекарів Хмельниччини «Створюємо карту історій за допомогою книг за методикою EOP Lessons» провели працівниці Львівської обласної бібліотеки для дітей.

Керівниця програми Wordwide Orphans, американка  Меліса Віллоу розповіла в яких країнах діє дана програма та як вона допомагає дітям соціалізуватися в суспільстві.

Колеги-львів’янки презентували власний досвід роботи з дітьми за методикою EOP Lessons «Storytelling». Бібліотекарі стали активними учасниками майстер-класу  за книгами «Хто росте в саду» та «Дуже голодна гусениця», модераторкою якого була пані Катерина. Опанувавши методику, прослухавши книжкові історії, колеги взялися практично створювати свої сторітелінги. Кожен із презентованих бібліотекарями сторітелінг був справжнім витвором мистецтва, що містив в собі креативне, власне бачення та яскраве відображення почутого на папері.

Директорка обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка Валентина Черноус подякувала  пані Мелісі за підтримку українських діток в складний для нашої країни період. Маємо надію, що даний проєкт буде активно розвиватися у дитячих бібліотеках  Хмельниччини. Адже це дає можливість нашим дітям соціалізуватися в умовах сьогодення.

За матеріалами обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г.Шевченка

попередня статтяСьогодні – День Національної поліції України
наступна статтяТри представниці Хмельниччини вибороли міжнародні бронзові нагороди