Валентин Соколюк привітав військових окремого полку дистанційно пілотованих літальних апаратів

Заступник голови обласної ради Валентин Соколюк сьогодні завітав на урочистості з нагоди Дня захисників і захисниць України до військової частини А3808, яку очолює полковник Андрій Дзяний. У актовій залі урочистості відбулись за участю усього особового складу окремого полку дистанційно пілотованих літальних апаратів.

“Щиро вітаю усіх, хто має високу честь носити горде ім’я захисника або захисниці України, зі святом та бажаю козацького здоров’я, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу та звершення всіх ваших мрій і побажань,”– сказав у своєму вітальному слові Валентин Соколюк.

За сумлінне виконання військового обов’язку, самовіддане служіння українському народові, вагомий особистий внесок у забезпечення обороноздатності держави, активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді, високий професіоналізм та з нагоди Дня захисників і захисниць України від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк та депутатського корпусу посадовець вручив Грамоти обласної ради та цінні подарунки кращим військовослужбовцям.

А святковим подарунком особовому складу військової частини став концерт від мистецьких колективів обласного центру.

попередня стаття«Де стою я у вогні»
наступна статтяВійськовослужбовців привітали з професійним святом