Військовослужбовців привітали з професійним святом

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь в урочистих заходах, які проходили у військових частинах А1788 та А3013.

Віолета Лабазюк від імені усього депутатського корпусу обласної ради та себе особисто привітала військовослужбовців з професійним святом – Днем захисників та захисниць України.

Вітаючи військовослужбовців військових частин Віолета Лабазюк сказала: «Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком людей мужніх та відважних. У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм. Сьогодні на ваші плечі покладена відповідальна місія – боронити рідну землю від окупантів на Сході та забезпечити мирне життя свого народу. Бойовий шлях ваших військових частин – це приклад реального, патріотизму, свідчення вірності Військовій Присязі та українському народові».

Голова ради побажала військовослужбовцям козацького здоров´я, незламної волі у подоланні труднощів військового буття та надійного родинного тилу, аби віра у краще майбутнє об’єднає всіх нас для збереження миру та спокою на рідній українській землі.

За сумлінне виконання військового обов’язку, самовіддане служіння українському народові, вагомий особистий внесок у забезпечення обороноздатності держави, активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді, високий професіоналізм та з нагоди Дня захисників і захисниць України Віолета Лабазюк нагородила Грамотою обласної ради та цінним подарунком військовослужбовців військової частина А1788: сержанта командир відділення слюсарно-механічних робіт ремонтного взводу сержанта Андрія Романовського, молодшого сержанта старшого оператора 2 відділення спеціального призначення 1 групи спеціального призначення 7 роти спеціального призначення 3 загону спеціальних операцій Андрія Кравчука, старшого солдата начальника електростанції електротехнічного відділення взводу бойового забезпечення Олега Ковту, солдата водія 4 автомобільного відділення підвозу матеріально-технічних засобів автомобільного взводу підвозу військово-технічного майна роти забезпечення Артура Ярового.

Також нагородили Грамотами обласної ради військовослужбовців військової частини А3013: лейтенанта інженера відділення зберігання (запасу центру) Олександра Стецюка, старшого сержанта начальника групи секретного документального забезпечення старшого сержанта Вадима Вуйка, молодшого сержанта начальника відділення засекреченого зв’язку інформаційного-телекомунікаційного вузла Тетяну Білокур та старшого солдата відповідального виконавця відділення персоналу Інну Слободян.

Особовий склад військової частини А3013 з професійним святом також привітали секретар Чорноострівської селищної ради Олена Мороз та директор Чорнострівської бібліотеки Юлія Саянок.

Мистецькі вітання учасникам урочистостей дарували артисти Чорноострівського будинку-культури.

 

 

попередня статтяВалентин Соколюк привітав військових окремого полку дистанційно пілотованих літальних апаратів
наступна статтяВіолета Лабазюк: «Одним з надважливих завдань сьогодення є вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців, що віддзеркалює ставлення держави, суспільства та рідних до пам’яті про героїв»