З метою оптимізації позашкільних освітніх закладів

Учора, 28 квітня, члени постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту побували у чотирьох комунальних позашкільних освітніх центрах, де мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою та діяльністю закладів.

Підставою для позачергового зібрання членів постійної комісії на чолі з її головою Віктором Бурликом стали рекомендації за підсумками роботи комісії з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності закладів освіти – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області за 2020 рік. Перед тим, як ознайомитися з діяльністю позашкільних закладів особисто, депутати отримали інформацію про підсумки роботи балансової комісії від першого заступника голови обласної ради Володимира Гончарука та начальника управління з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату обласної ради Едуарда Монастирського.

Пізніше депутати побували у Хмельницькому обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді, Хмельницькому обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді та Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді, де вивчали можливість створення на базі цих комунальних закладів Єдиного центру позашкільної освіти. Про роботу цих закладів депутатів поінформували їх керівники – Наталя Колесник, Василь Климчук та Григорій Гончарук.

Окрім того, в цей же день члени постійної комісії ознайомилися з  матеріальною базою і діяльністю обласного центру фізичного виховання учнівської молоді. Про його роботу розповів  директор закладу Анатолій Іванович Фєдосєєв. Депутати вивчали можливість створення на базі цього комунального позашкільного освітнього закладу Обласного спортивного центру.

Свої висновки щодо можливості й доцільності реорганізації  зазначених вище позашкільних закладів постійна комісія оприлюднить після детального вивчення отриманої інформації та відповідних консультацій з профільним Департаментом облдержадміністрації на наступному засіданні, яке відбудеться у травні цього року.