Відзначено переможців обласного архітектурного конкурсу

16 листопада заступник голови обласної ради Валентин Соколюк вручив Грамоти обласної ради та цінні подарунки переможцю обласного відкритого архітектурного конкурсу на визначення кращого ескізного проєкту облаштування пам’ятного місця на честь вшанування подвигу учасників Революції Гідності, Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в російсько-українській війні за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Ще 29 жовтня 2021 року за результатами останнього засідання журі конкурсу визначило переможця і  присудило третю премію авторському колективу за участі студентів відділення архітектури та дизайну Кам’янець-Подільського фахового коледжу будівництва, архітектури та дизайну  Іванів Дарії Дмитрівни та Кирилюк Каріни Віталіївни під керівництвом Вапнічної-Чорної Віри Павлівни – викладача кафедри містобудування та архітектури. Відповідно до Програми та умов Конкурсу, переможцю буде виплачено 15 000 гривень.

У своєму вітальному слові посадовець подякував усім номінантам архітектурного конкурсу за представлені роботи, які дійсно створені з душею.

“Місце, на якому буде розміщена ця архітектурна композиція, має стати точкою зустрічі минулого, теперішнього і сьогодення. Це місце має стати оберегом і нашої області, його населення”,  – вважає Валентин Соколюк.

Всім іншим учасникам Конкурсу заступник голови журі Віктор Данилевський  вручив дипломи учасників Конкурсу та цінні подарунки.

попередня статтяШановні працівники радіо, телебачення та зв’язку!
наступна статтяВіолета Лабазюк: Безпека населення нашої області – це спільна відповідальність усіх органів влади