Віолета Лабазюк: Молодіжні ради об’єднують небайдужих молодих людей, які готові спільно працювати над поліпшенням життя в своїх регіонах

24 вересня голова обласної ради Віолета Лабазюк та голова обласної державної адміністрації Сергій Гамалій взяли участь в урочистому відкритті масштабного заходу – “Форуму обласних молодіжних рад західного регіону”. Дана подія знакова не лише для Хмельниччини, а й вперше відбувається на теренах України.

До обласного центру сьогодні завітали делегації чотирьох сусідніх областей, представники молодіжних рад Чернівецької, Вінницької, Закарпатської та Волинської. Спільно з членами молодіжної ради при Хмельницькій обласній державній адміністрації вони ділились своїм  досвідом, напрацюваннями та кращими практиками в напрямі розвитку молодіжних консультативно-дорадчих органів.

Перший в історії країни Форум обласних молодіжних рад західного регіону  триватиме два дні. Захід має на меті створити реальні умови для впливу рішень молоді на політичне життя в державі, а також обміну досвідом у діяльності молодіжних організацій.

У своєму виступі під час урочистого відкриття заходу  Віолета Лабазюк привітала учасників Форуму і побажала успішної реалізації креативних задумів та ідей  та плідної співпраці задля подальшого розвитку молодіжного руху.

“Дуже важливо, щоби молоді люди та влада ефективно працювали у партнерстві над розбудовою молодіжної політики та модернізацією культурних просторів.зазначила у своєму вітальному слові голова обласної ради. – Молодіжні ради об’єднують небайдужих молодих людей, які готові спільно працювати над поліпшенням життя в своїх громадах. Ці активні інститути громадянського суспільства дозволяють молоді впливати на вирішення місцевих проблем та не залишатись осторонь, коли хтось потребує допомоги”.

Під час заходу відбулося підписання меморандуму про співпрацю між молодіжними радами п’яти областей України. Як стверджують молоді активісти, спільними зусиллями буде легше робити та застосовувати правильні рішення для подолання проблем, які у молоді різних регіонів є спільними.

попередня статтяНа Хмельниччині з робочим візитом перебуває Голова Укрдержархіву Анатолій Хромов
наступна статтяВолочиський машинобудівний завод «Мотор Січ» святкує 50-ту річницю від дня створення