Віолета Лабазюк: Наша спільна молитва стане оберегом для наших захисників та усіх, хто потребує підтримки та благословення


“Конституція – закон держави. Біблія – закон життя”
. Саме під таким гаслом сьогодні напередодні Дня Конституції України  у приміщенні Хмельницької філармонії відбувся обласний молитовний сніданок. На запрошення голови обласної ради Віолети Лабазюк до заходу долучилися більше сотні учасників.

У обласному молитовному сніданку взяли участь члени Духовної ради, представники різних релігійних конфесій, народні депутати України, керівництво облдержадміністрації та міста,  депутати обласної ради, керівники військових частин, дислокованих на території області,  силових структур та правоохоронних відомств, голови усіх територіальних громад області, волонтери та громадські діячі.

Перед початком сніданку у залі грала симфонічна музика. Сам захід розпочався  з духовного гімну “Боже Великий, Єдиний” та вітального слова від виконуючого обов’язки голови Духовної ради отця Івана Данкевича.

Вікарій Кам’янець-Подільської єпархії Української греко-католицької церкви отець Іван підкреслив важливість молитовних сніданків та подякував Віолеті Лабазюк за її ініціативу та започаткування уже на обласному рівні такого потужного християнського заходу.

Перший обласний молитовний сніданок відбувся з нагоди 25-ї річниці Незалежності України ще п’ять років тому. І сьогодні, під час урочистого відкриття заходу Віолета Лабазюк пообіцяла присутнім відродити цю гарну традицію. Адже окрім духовної складової, молитовний сніданок має велику соціальну значимість – це консолідація людей із різних сфер життя для спільного блага. На молитовних сніданках за одним столом збираються  однодумці, люди з різними поглядами, але які  згуртовуються у спільній  молитві до Господа за мир та злагоду на нашій  землі.

Переконана, що сьогоднішня наша спільна молитва буде почута Всевишнім і стане оберегом для наших захисників, усіх, хто потребує підтримки та благословення, – зазначила Віолета Лабазюк у своїй вітальній промові. – Хочу висловити вдячність тим церквам і релігійним організаціям, усім громадам, які підтримують Божим словом, молитвою і гуманітарною допомогою наших захисників, людей, які потрапили в складні життєві обставини, дітей-сиріт, усіх, хто звертається до Всевишнього з проханням про допомогу. Будьмо згуртованими у справах, бережімо суспільну злагоду заради майбутнього нашої рідної Хмельниччини та Української держави!”

Молитву “Отче наш” спільно з усіма учасниками Молитовного сніданку прочитав  Єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Православної церкви України Владика Павло.

Сьогодні був присутній і Координатор Національних Молитовних сніданків в Україні, народний депутат кількох скликань Павло Унгурян. За його словами, молитовні сніданки є традиційними і впродовж семи десятків років вони відбуваються в Конгресі США, Європарламенті, багатьох країнах Європи та світу, де також поширена практика проведення подібних заходів на регіональному рівні.

У ході Молитовного сніданку присутні зачитували молитви за військових, їх сім’ї, перемогу і мир в Україні; за лідерів і за політичну та релігійну владу в Україні; за здоров’я, за сім’ї та за сиріт, за прощення наших гріхів.

Особливу атмосферу обласного молитовного сніданку створювали виступи учасниці національних та міжнародних конкурсів Марії Голяк, волонтера Артема Харченка.

Наприкінці заходу хоровий колектив виконав  пісню-молитву «Боже Великий, Єдиний, Нам Україну храни».

Завершальне слово та молитву “Отче наш” усі учасники заходу промовили разом з Українським римо-католицьким єпископом Леоном Дубравським.

попередня статтяВіолету Лабазюк обрано членом Наглядової ради Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького
наступна стаття405 нових офіцерів-прикордонників віднині захищатимуть кордони України