Віолета Лабазюк привітала жителів Віровітицько-Подравської жупанії (Хорватія) з нагоди 30-річчя регіону

Шановні керівники та жителі Віровітицько-Подравської жупанії!

 Прийміть наші щирі вітання з нагоди святкування 30-річчя вашого регіону!

Раді розділити з вами це свято, адже Віровітицько-Подравська жупанія є давнім партнером Хмельницької області.

За роки співпраці ми з вами реалізували чимало цікавих та корисних проєктів, спільно зробили багато добрих справ, зокрема в рамках проведення міжнародних ярмарків VIROEXPO.

На жаль, подальшій реалізації наших мирних планів завадило повномасштабне вторгнення росії на територію нашої держави. Ми надзвичайно цінуємо наші дружні взаємини і завжди пам’ятатимемо, що саме від вас ми отримали слова підтримки у перші дні повномасштабного вторгнення в Україну.

У нинішній ситуації для України важливим є ваш досвід з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, реабілітації ветеранів та внутрішньо переміщених осіб, протимінної діяльності та посиленні національної безпеки.

Ми вдячні вам за матеріальну допомогу для вимушених переселенців. Прийміть слова подяки за вашу безкорисну допомогу, яку ми відчуваємо щодня для жителів тих територій, які зазнали агресії з боку окупантів.

Впевнені, що після перемоги над ворогом подальша наша співпраця під мирним небом буде лише міцнішати та поглиблюватись новими зв’язками. Адже ми однаково зацікавлені у подальшій дружбі та розвитку співробітництва, зокрема між Хмельницькою областю та Віровітицько-Подравською жупанією.

          Тож щиро бажаємо усім вам миру, здійснення світлих мрій та сподівань, успіхів у всіх справах задля зміцнення наших дружніх відносин, в ім’я процвітання України та Хорватії!

З повагою та вдячністю

Віолета ЛАБАЗЮК,

                                       голова Хмельницької обласної ради                                                                           

попередня стаття«Синдром відкладеного життя»
наступна статтяВолодимир Гончарук привітав працівників газової служби з професійним днем