Віолета Лабазюк: У пріоритеті обласної ради – належний стан комунальних закладів охорони здоров’я

Голова обласної ради Віолета Лабазюк завітала у комунальне некомерційне підприємство «Хмельницька обласна дитяча лікарня» обласної ради, аби привітати колектив з професійним святом – Днем медичного працівника.

«Від імені всього депутатського корпусу обласної ради та від себе особисто щиро вітаю усіх вас з професійним святом. Користуючись нагодою, висловлюю щиру вдячністю за вашу відданість професії, за щоденну важку працю, за повернуте своїм маленьким пацієнтам здоров’я, а нерідко й життя. Адже немає в світі нічого важливішого і дорожчого, ніж здоров’я людини. Особливо, коли це здоров’я наших дітей», – сказала у вітальному слові  Віолета Олександрівна.

Голова ради зауважила, що другий поспіль разом зі всім світом наша держава потерпає від коронавірусної інфекції, від наслідків якої страждають і лікарі. Тому, за її ініціативою було вручено страхові медичні поліси майже 2,5 тисячі медиків.

Водночас Віолета Лабазюк зазначила, що обласною радою визначено незмінний пріоритет – забезпечення належного стану комунальних закладів охорони здоров’я, які будуть оснащені сучасним медичним обладнанням. Серед таких об’єктів є будівництво лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні. Загальна кошторисна вартість спорудження становить 338 млн гривень. На початок 2021 року освоєні кошти в сумі 121 млн гривень.

Будівництво цього об’єкту є надзвичайно важливим для мешканців усієї Хмельниччини. Адже обласна дитяча лікарня, яка є лікувально-профілактичною установою з високим рівнем діагностики та сучасними методами лікування, має мати усі можливості для подальшого надання висококваліфікованої спеціалізованої стаціонарної та консультативної амбулаторно-поліклінічної медичної допомоги дитячому населенню області.

На сьогодні в лікарні розгорнуто 160 ліжок спеціалізованої медичної допомоги третинного рівня, працює майже три сотні працівників.

У 2020 році оновлено матеріально-технічну базу операційного блоку та хірургічного відділення. Зокрема, за кошти обласного бюджету закуплено наркозно-дихальний апарат (2,2 млн грн). Вже у 2021 році завдяки підтримці нинішнього складу Хмельницької обласної ради закуплено сучасний ультразвуковий апарат експертного класу (3,9 млн грн).

Керівник медичного закладу, депутат обласної ради Лілія Брухнова зазначила, що обласна рада підтримує дитячу лікарню у напрямку покращення матеріально-технічної бази, і висловила переконання, що й надалі надаватиме фінансову допомогу для подальшого розвитку лікарні.

З нагоди професійного свята Віолета Лабазюк нагородила Грамотою обласної ради кращих представників медичного закладу.

попередня статтяЗ Днем медичного працівника привітали працівників обласного серцево-судинного центру
наступна статтяПредставників громад навчали проєктному менеджменту у сфері управління побутовими відходами