Визначалися з подальшими кроками щодо будівництва нового корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні

Пріоритетним об’єктом на 2017-2019 роки стане  будівництво сучасного повнопрофільного лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні. Це визначили депутати обласної ради на одинадцятій сесії у березні цього року.

Втім, фінансовий ресурс обласного бюджету для здійснення таких масштабних робіт обмежений і питання будівництва лікувального закладу потребує ретельного вивчення та визначення реальних шляхів для реалізації вагомого для області проекту.

1 червня за участю голови обласної ради Михайла Загородного відбулася нарада з питання будівництва нового лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні та реконструкції існуючого корпусу під поліклініку (перша черга).

У нараді, яку провів голова облдержадміністрації Олександр Корнійчук, також взяли участь перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, керівники фракцій та голови постійних комісій облради, представники Департаменту охорони здоров’я ОДА, управління регіонального розвитку та будівництва ОДА, Хмельницького КП проектного інституту «Цивільпромбуд», обласної дитячої лікарні та інші.

Як зазначили учасники наради, для обласної влади питання створення комфортних умов перебування у лікарні одночасно пріоритетне поряд з процесом лікування дітей. Разом з тим, потрібно чітко визначитися – будувати нове приміщення лікарні, відремонтувати готову будівлю або покращити умови перебування та лікування у теперішньому приміщенні обласної дитячої лікарні, а вже потім вирішувати питання фінансування,  розглядати варіанти участі цього проекту у конкурсі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за бюджетні кошти та направляти ресурс на здійснення ремонтних робіт.

Присутнім на розгляд було представлено ескіз проекту нового корпусу лікарні на 7 поверхів потужністю 185 ліжок.

На сьогодні уже проведено корегування проектно-кошторисної документації щодо будівництва нового корпусу та внесені зміни з урахуванням сучасних технологій. Попередня вартість будівництва, визначена ще у 2012 році, становила 99 мільйонів гривень. Наразі за орієнтовними підрахунками ця сума сягає близько 300 мільйонів гривень.

Однак, за умови будівництва лікувально-діагностичного корпусу дитячої лікарні, на часі – зміна та затвердження нової проектно-кошторисної документації, на що необхідно близько півроку і біля мільйона гривень.

На завершення наради було вирішено упродовж тижня запросити представників Міністерства охорони здоров’я України та визначитися з позицією центральних органів влади стосовно будівництва закладу та за результатами проведення фахових консультацій прийняти остаточне рішення.

попередня статтяПрацівників водного господарства привітали з професійним святом
наступна статтяГалерея «На Проскурівській» запрошує