Заступник голови обласної ради Валерій Лесков провів особистий прийом громадян

Заступник голови обласної ради В.Лесков провів особистий прийом громадян    Основні проблеми, з якими жителі Хмельниччини звернулись до Валерія Олександровича, стосувалися надання матеріальної допомоги. Перш за все, подоляни потребують допомоги на лікування або на придбання дороговартісних ліків, коштів на вирішення соціально-побутових проблем. Крім цього, було порушено декілька земельних питань, зокрема – виділення ділянок учасникам антитерористичної операції.

   Деякі мешканці області звертались із особистими проблемами. Так, Сергій Володимирович з Ярмолинеччини не може владнати свої відносини із сусідами з приводу права власності на земельну ділянку.

   Хмельничанин Анатолій Ярославович просить Валерія Лескова сприяння в оформленні групи інвалідності.

   А от мешканець Деражнянського району Микола Петрович переймається загально селищними проблемами. Він особисто облаштував могилу невідомого солдата у селищі, але невідомі почали поблизу пам’ятника скидати сміття. Усі звернення до місцевих чиновників не принесли результату. І от Микола Петрович просить допомоги у обласного керівництва.

   Валерій Олександрович жодне звернення не залишив без належної уваги та детального роз’яснення. Окремі з них були вирішені безпосередньо під час прийому. Щодо інших порушених питань заступник голови обласної ради дав доручення відповідним підрозділам з метою їх позитивноговирішення.

2016-09-13-010

попередня статтяВизначено лідерів читацьких перегонів
наступна статтяЗадля сприятливих умов для залучення інвестицій