З нагоди Дня Незалежності відзначили кращих працівників управління СБУ в Хмельницькій області

Сьогодні, напередодні відзначення 30-ї річниці Незалежності України та у день великого релігійного свята Преображення Господнього, заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко привітала працівників управління Служби безпеки України в Хмельницькій області ювілейними медалями та Грамотою обласної ради.

За сумлінне виконання службових обов’язків, досягнуті результати у роботі із забезпечення державної безпеки та високий професіоналізм нагородили Сергія Танащука, Наталію Яворську, Віталія Шабазова, Сергія Свінціцького та Романа Волошкова.

У своєму вітальному слові Тетяна Зеленко зазначила: «З великою повагою до Вас та Вашої нелегкої служби, від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк та усього депутатського корпусу обласної ради, щиро та сердечно вітаю вас з 30-ю річницею Незалежності України. День Незалежності – свято пам’яті усіх поколінь, які творили нашу історію у різні часи та боролися за незалежність України, і дуже часто ціною власного здоров’я, життя та власною свободою. Ми всі повинні об’єднатися та зберегти цю незалежність дня прийдешніх поколінь».

Учасники зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих борців за незалежність нашої держави.

Працівників управління СБУ в області також привітали посадовці обласної державної адміністрації, міської ради та представники духовенства.