Проєкти рішень шостої сесії, пленарне засідання якої заплановано на 15 вересня 2021 року

 

Перелік питань  шостої сесії, пленарне засідання якої відбулося

 15 вересня 2021 року

Розпорядження   “Про скликання шостої сесії восьмого скликання”

ГРАФІК засідань постійних комісій (6 сесія)

 № з/п

Назва питання

 1. Про продовження терміну розгляду депутатських запитів.
 2. Про нові депутатські запити.
 2.2. Про депутатський запит РОЗІЗНАНОГО Олександра Григоровича щодо виділення з обласного бюджету коштів на капітальний ремонт автомобільного моста через р. Горинь в смт Ямпіль Хмельницького району Хмельницької області.
 2.3. Про депутатський запит КОВАЛЬ Аліни Володимирівни щодо вжиття заходів, спрямованих на підтримку будівництва багатоквартирних житлових будинків для першочергового забезпечення житлом учасників бойових дій та членів їх сімей.
 2.4. Про депутатський запит ГАЛКІНА Григорія Якимовича щодо проведення ремонту автомобільних доріг в селі Петрашівка Віньковецької селищної ради.
 2.5. Про депутатський запит ГЛАДІЙ Валентини Євгенівни щодо закупівлі шкільних автобусів для підвезення учнів ліквідованих шкіл до опорних закладів освіти Новоушицької територіальної громади.
 2.6. Про депутатський запит ПАВЛИШИНОЇ Світлани Андріївни щодо включення до обласної програми «Питна вода Хмельниччини» на 2021 рік об’єкта «Будівництво водонапірної ємкості по вул. Півнюка, смт Понінка Полонського району Хмельницької області».
 2.7. Про депутатський запит ПАВЛИШИНОЇ Світлани Андріївни щодо виділення з обласного бюджету коштів на закупівлю двох твердопаливних котлів типу «Ретра» для модернізації мереж теплопостачання у Понінкінській селищній громаді.
 2.8. Про депутатський запит ЛАБАЗЮКА Петра Петровича щодо включення до обласної програми «Питна вода Хмельниччини» на 2021 рік об’єкта «Нове будівництво водозабірної свердловини для водопостачання с. Гусятин Кам’янець-Подільського (Чемеровецького) району Хмельницької області» та передбачення в обласному бюджеті коштів на його фінансування.
 2.9. Про депутатський запит КАРНАСЕВИЧ Галини Іванівни щодо виділення коштів з обласного бюджету для придбання стола операційного із ортопедичною приставкою для КНП «Городоцька міська багатопрофільна лікарня».
 2.10. Про депутатський запит ГАЯ Ігоря Віталійовича щодо виділення коштів з обласного бюджету для Кам’янець-Подільського медичного фахового коледжу на ремонт даху, аудиторій, кабінетів та оновлення пошкодженого майна внаслідок буревію.
 2.11. Про депутатський запит ДЕМЧИШИНА Михайла Григоровича щодо виділення з обласного бюджету коштів на фінансування будівництва водозабору для забезпечення водопостачанням Волоського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Деражнянської міської ради.
 2.12. Про депутатський запит ГАЯ Ігоря Віталійовича щодо передбачення коштів у програмі підвищення рівня безпеки дорожнього руху Хмельницької області на 2021 – 2023 роки на облаштування безпечних пішохідних переходів біля навчальних закладів, що знаходяться поблизу автодоріг загального користування обласного та міжнародного значення.
 2.13. Про депутатський запит РОМАСЮКОВА Артема Євгенійовича щодо передбачення коштів в обласному бюджеті на 2022 рік для коригування проєктно-кошторисної документації на добудову та укомплектування ІІІ-го пускового комплексу (концертної зали) Хмельницького фахового музичного коледжу ім. В. І. Заремби.
 2.14. Про депутатський запит КОВАЛЬ Аліни Володимирівни щодо необхідності розробки та затвердження програми розвитку пластового руху та відокремленого підрозділу молодіжної організації «Пласт – національна скаутська організація України» в місті Хмельницький у Хмельницькій області «Хмельницька округа».
 2.15. Про депутатський запит БУРЛИКА Віктора Вікторовича щодо включення до заходів програми фінансової підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на 2018 – 2022 роки проведення капітального ремонту всіх корпусів КНП «Хмельницький обласний центр служби крові».
 2.16. Про депутатський запит СМАЛЯ Юрія Валентиновича щодо виділення з обласного бюджету коштів на придбання комп’ютерного томографа для КНП «Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер» Хмельницької обласної ради.
2.17. Про депутатський запит ЛЕМЕЩУК Олени Валеріївни щодо відновлення роботи та недопущення закриття Вовковинецької гімназії Хмельницької обласної ради.
 3. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради, першого заступника голови обласної ради.
 4. Про призначення ____________________на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Хмельницької обласної ради.
 5. Про дострокове припинення контракту з директором комунального некомерційного підприємства «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка» Романівим Миколою Михайловичем.
 6. Про безоплатну передачу трактора Т-40 із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Ямпільської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
 7. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Плужненської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області.
 8. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Дунаєвецької міської ради.
 9. Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Полонської міської ради Шепетівського району Хмельницької області.
 10. Про надання згоди Національній академії педагогічних наук України на безоплатну передачу майна (наукової друкованої літератури) з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
 11. Про надання згоди на безоплатну передачу нерухомого майна з комунальної власності Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
 12. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги на 2021 рік.
 13. Про Перелік об’єктів малої приватизації (окреме майно) спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області, що підлягають приватизації у 2021-2022 роках.
 14. Про внесення змін до рішення обласної ради від 29 березня 2017 року № 35-11/2017 “Про Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області” (зі змінами).
 15. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу підприємств, закладів та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
 16. Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний протитуберкульозний диспансер» Хмельницької обласної ради.
 17. Про внесення змін до рішення обласної ради від 20 серпня 2015 року № 41-34/2015 «Про надання згоди на безоплатну передачу об’єктів з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області» (зі змінами).
 18. Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
 19. Про припинення шляхом ліквідації Берездівської спеціальної школи Хмельницької обласної ради.
 20. Про визначення Уповноваженої особи з проведення процедур закупівель та спрощених закупівель.
 21. Про результати діяльності органів прокуратури Хмельницької області у І півріччі 2021 року.
 22. Про внесення змін до рішення обласної ради від 14 грудня 2020 року      № 14-1/2020 «Про утворення президії Хмельницької обласної ради та затвердження Положення про президію».
 23. Про внесення змін до програми фінансової підтримки об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на 2018 – 2022 роки.
 24. Про виконання цільової регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2012 – 2020 роки.
 25. Про виконання програми зайнятості населення Хмельницької області до 2020 року.
 26. Про виконання програми проведення обласного конкурсу мікропроектів сталого місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017 – 2020 роки.
 27. Про виконання обласної програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2018 – 2020 роки.
 28. Про виконання програми охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області на 2016 – 2020 роки.
 29. Про виконання програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху Хмельницької області на 2018 – 2020 роки.
 30. Про виконання обласної соціальної програми підтримки сім’ї, запобігання  та протидії домашньому насильству на період до 2020 року.
 31. Про хід виконання у 2020 році програми підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2017 – 2021 роки.
 32. Про хід виконання у 2020 році програми поводження з відходами у Хмельницькій області на 2018 – 2022 роки.
 33. Про внесення змін до Програми розвитку рибного господарства Хмельницької області на 2018 – 2022 роки.
 34. Про внесення змін до обласної програми розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Хмельницької обласної ради на 2021 рік.
 35. Про цільову регіональну програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2021 – 2030 роки.
 36. Про програму сприяння якісній бойовій підготовці військової частини 3053 Національної гвардії України, яка розташована на території Хмельницької області, на 2021-2022 роки.
 37. Про обласну комплексну програму підтримки сім’ї, запобігання  та протидії  домашньому насильству на період до 2025 року.
 38. Про програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху Хмельницької області на 2021 – 2023 роки.
 39. Про програму збереження об’єктів культурної спадщини Хмельницької області на 2021 – 2025 роки.
 40. Про програму розвитку туризму Хмельницької області на 2021 – 2025 роки.
 41. Про обласну програму «Спортивний майданчик» на 2022 – 2026 роки.
 42. Про внесення змін до обласного бюджету Хмельницької області на 2021 рік.
 43. Про прогноз обласного бюджету Хмельницької області на 2022 – 2024 роки.
 44. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України з приводу пришвидшення розгляду та прийняття законопроекту “Про управління відходами” (реєстр. № 2207-1-д).
45. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо масової дискредитації прав ветеранів і пенсіонерів силових відомств, пов’язаної з ігноруванням органами виконавчої влади норм Конституції України і законодавства України та передбачуваної ними процедури перерахунку пенсій.
  На розгляд постійних комісій
 1 ПК Про внесення змін до Програми відновлення та розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2018 – 2022 роки.
 2 ПК Про виконання обласної програми «Територіальна оборона на 2017 – 2020 роки».
3 ПК Про обласну програму здійснення Управлінням Державної міграційної служби у Хмельницькій області заходів щодо взаємодії реєстрів територіальних громад з інформаційно-телекомунікаційними системами Державної міграційної служби на 2022 рік.
4. ПК Про надання державному підприємству «Хмельницьке лісомисливське господарство» у користування мисливських угідь.
5. ПК Про надання державному підприємству «Летичівське лісове господарство» у користування мисливських угідь.
6. ПК Про надання державному підприємству «Ярмолинецьке лісове господарство» у користування мисливських угідь.
7. ПК Про погодження клопотань щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок.

 

попередня статтяЗ нагоди Дня Незалежності відзначили кращих працівників управління СБУ в Хмельницькій області
наступна статтяХмельницька та Волинська обласні ради підписали Меморандум про Міжрегіональну співпрацю