З початку року майже 3 тисячі безробітних працевлаштовані на сезонні роботи

На Хмельниччині значна частина підприємств області має сезонний характер виробництва.

Так, упродовж багатьох років Хмельницька обласна служба зайнятості успішно співпрацює з такими потужними підприємствами, як: корпорація «Сварог Вест Груп» та ПрАТ «Шепетівський цукровий завод» (Шепетівський район), філія «Цегельний завод» м.Волочиськ, ТОВ «Тернопільбуд», ТОВ «Наркевицький цукровий завод», ДП «Новоушицький лісгосп», ТОВ «Україна та ТОВ «Святець» (Теофіпольський район), ТОВ Компанія «Укрелітагро» (Ізяславський район) та ін. Це підприємства які займаються вирощуванням сільськогосподарської продукції та її переробкою, провадять лісокультурні та лісозахисні роботи, будівельні роботи, тощо.

Протягом 2018 року майже 3,0 тис безробітних працевлаштовано на сезонні роботи, з них понад 1,8 тис. пройшли професійне навчання, 27 осіб було працевлаштовано на нові робочі місця, з наданням роботодавцям компенсації єдиного соціального внеску. Це значна підтримка для роботодавців та стимул для інших підприємств створювати нові робочі місця.

Незважаючи на досягнуті позитивні результати, ситуація на ринку праці все ж залишається непростою і перед Хмельницькою обласною службою зайнятості поставлені важливі завдання щодо подальшого розвитку активних програм сприяння зайнятості населення, реалізації заходів, спрямованих на підвищення мотивації безробітних до праці, збільшення рівня працевлаштування соціально незахищених категорій населення, запровадження принципово нових методів співпраці з роботодавцями та соціальними партнерами.

За матеріалами обласного центру зайнятості

попередня статтяДо уваги усіх зацікавлених осіб!
наступна статтяПрезентували техніко-економічне обґрунтування реконструкції аеропорту Хмельницький