Шепетівські освітяни занесли на Дошку Пошани Зразкове учнівське лісництво «Пліщинське»

З нагоди галузевого професійного свята – Дня працівників освіти зразкове учнівське лісництво «Пліщинське» Пліщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шепетівської районної ради та Державного підприємства «Шепетівське лісове господарство» занесено на Дошку Пошани «Кращі освітяни району».

Такої честі колектив юних лісівників, який незмінно очолюють відомий в Україні педагог-новатор і ентузіаст лісової педагогіки, вчитель хімії Микола Андрійович Зведенюк та його сподвижник – лісничий Пліщинського лісництва Михайло Вікторович Савчук, удостоєний за результативну участь у профільних заходах Всеукраїнського та міжнародного рівнів, за створення заповідного урочища «Адамове займисько» та шкільного дендропарку.

Значною мірою своїми непересічними здобутками учнівське лісництво зобов’язане своїм шефам-наставникам ДП «Шепетівське лісове господарство», колектив якого очолює Володимир Михайлович Сасюк.

Завдяки постійній турботі лісівників підприємства про навчальну  матеріальну базу для школярів та їх потужній підтримці школи у вирішенні будь-яких проблем, Пліщинська ЗОШ І-ІІІ ступенів має кабінет лісознавства, красивий шкільний дендропарк, добре знане в Україні та за її межами учнівське лісництво, яке стало кузнею майбутніх високопрофесійних лісогосподарських і молодих наукових кадрів. Адже лісгосп дбає про направлення на навчання, отримання лісогосподарської професії і працевлаштування вихованців учнівського лісництва.

Сьогодні юні лісівники мають у своїй скарбничці багато високих нагород міжнародного і національного рівнів, як володарі Гран-прі та неодноразові переможці Всеукраїнських зльотів учнівських лісництв закладів освіти – грамоти, дипломи, свідоцтва й цінні подарунки від їх організаторів.

Місцева влада також не залишає без уваги цей дитячий колектив, а його керівника в 2006 році відзначила премією імені письменника Миколи Островського, а в 2016 році Верховна Рада України нагородила Миколу Андрійовича Грамотою «За заслуги перед Українським народом».

Більш детально про зразкове учнівське лісництво та численні досягнення його юних лісівників і наставників можна довідатись на сторінках ілюстрованої навчальної книги «Живі смарагди Шепетівщини» й науково-популярного видання «Ліси Хмельниччини» та в мережі Інтернету.

За матеріалами Хмельницького ОЕНЦУМ

попередня статтяВолодимир Гройсман з робочим візитом відвідав Хмельниччину
наступна статтяПрацівники Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки отримали квартири