Юннати та школярі Хмельниччини представлятимуть область в очному етапі Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» в м. Києві

Нещодавно столичні натуралісти завершили підведення підсумків І (заочного) етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» у якому взяли активну й результативну участь школярі та юннати закладів загальної середньої і позашкільної освіти Хмельницької області.

Відповідно до підсумкового рішення Оргкомітету Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України запросив школярів і гуртківців з Хмельниччини – переможців І (заочного) етапу до участі у ІІ (очному) етапі в секціях Конкурсу, що відбудеться з 22 по 24 травня 2018 року в м. Києві:

Секція «рослини навколо нас»:

– Бойчук Софію, 10 років, з роботою «Ефективність вирощування гінкго
дволопатевого у м. Нетішин» (Нетішинський КПНЗ «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді», керівник роботи: Троцик Людмила Віталіївна).

Секція «народознавство та краєзнавство»:

– Гнатюк Карину, 11 років, з конкурсною роботою «Водні перлини Славутчини» (гурток «Основи біоетики» Славутського ЕНЦШ, керівник роботи: Огородник Ірина Федорівна);

– Ліфаса Олександра, 10 років, з роботою «Традиції українського
гончарства» (Шепетівський НВК № 3 у складі «ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Н.Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою», керівник роботи: Чернецька Віра Іванівна).

Секція «охорона здоров’я»:

– Варшанідзе Давіда, 9 років, з роботою «Анімалотерапія як один із новітніх методів нетрадиційної медицини» (Шепетівський НВК №3 у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Н.Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, керівник роботи: Федорчук Лілія Вікторівна).

Секція «я і природа»:

– Тріпадуш Юлію, 11 років, з роботою «Вивчення сапонітових глин
Ташкинського родовища» (гурток «Природа рідного краю» Славутського ЕНЦШ, керівник роботи: Нікітчук Тетяна Олександрівна).

Такі результати юних дослідників природи – яскравий приклад непересічної уваги, яку приділяють педагоги закладів освіти області дитячому дослідництву, екологічній освіті і вихованню та формуванню екологічної культури підростаючого покоління.

За матеріалами Хмельницького ОЕНЦУМ.

попередня статтяУ Шепетівці привітали військових, які повернулись із зони АТО
наступна статтяМіжнародний день боротьби за права осіб з інвалідністю. За послугами до обласної служби зайнятості звернулися 1,7 тисяч осіб з інвалідністю