Постійні комісії розглядають проекти рішень чергової сесії

Сьогодні, 15 грудня, в третій день роботи сьомої сесії, відбулись засідання ще двох постійних комісій. Під головуванням Михайла Пухкого проекти рішень чергової сесії розглянули члени постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин. А Олена Лемещук провела засідання постійної комісії з питань економічного розвитку, промисло­вості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку.

Впродовж дня депутати опрацювали понад шість десятків проектів рішень порядку денного, внесли свої пропозиції та зауваження до деяких з них.

На розгляд ради заплановано внесення змін до чотирьох діючих обласних програм, серед яких – Програма відновлення та розвитку комунального підприємства “Аеропорт Хмельницький” на 2018-2022 роки. за словами директора аеропорту Валерія Сороки, для відновлення роботи підприємства, серед іншого, необхідно придбати обладнання на понад мільйон гривень, провести капітальний ремонт загорожі та поточний ремонт світлосигнальної системи. Члени обох комісій підтримали цей проект рішення. На думку депутатів, наявність діючого аеропорту у Хмельницькому надасть області статусу логістичного центру західного регіону України з урахуванням її унікального географічного розташування та створить умови для подальшого туристичного розвитку Хмельниччини.

Також винесено затвердження десяти нових регіональних програм – економічного та соціального розвитку Хмельницької області на 2022 рік, «Питна вода Хмельниччини» на 2022-2026 роки, погашення заборгованості із заробітної плати та інших обов’язкових платежів обласної фірми «Кіновідеопрокат» та Хмельницької обласної фірми «Фармація», сприяння розвитку добровільної пожежної охорони, популяризації добровольчого пожежного руху в населених пунктах Хмельницької області на 2022-2026 роки, розвитку волейболу у Хмельницькій області на 2022-2026 роки, розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Хмельницької обласної ради на 2022 рік, «Молодь Хмельниччини» на 2022-2025 роки, національно-патріотичного виховання у Хмельницькій області на 2022-2025 роки, підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2022-2026 роки, антикорупційна програма Хмельницької обласної ради на 2022-2025 роки.

Згідно з затвердженим графіком, завтра депутати завершать працювати у постійних комісіях.

Пленарне засідання чергової сьомої сесії, відповідно до розпорядження голови обласної ради Віолети Лабазюк, відбудеться 22 грудня.

попередня статтяПредставники обласної ради взяли участь у міжнародному форумі екоіндустріальних парків
наступна стаття59-у річницю від дня створення відзначає військова частина А1788