Проекти рішень п’ятої сесії обласної ради, пленарне засідання якої заплановано на 21 квітня 2016 року

Проекти рішень п’ятої сесії обласної ради, пленарне засідання якої заплановано на 21 квітня 2016 року

14.03.2016

Про депутатські запити.

1. Про депутатський запити Гладуняка Івана Васильовича та Коваль Наталії Михайлівни щодо кризової ситуації, яка склалася в Державному закладі «Спеціалізована медико-санітарна частина № 4 Міністерства охорони здоров’я України» в м. Нетішин.

2. Про депутатський запит Яцкова Бориса Олександровича щодо роботи Ізяславського районного військового комісаріату.

3. Про депутатський запит Вишнівської Наталії Миколаївни щодо виділення медичної субвенції для надання медичних послуг населенню Дунаєвецького району.

4. Про депутатський запит Бойка Михайла Дмитровича щодо вжиття заходів стосовно припинення порушень прав громадян – учасників АТО на отримання у власність земельних ділянок.

5. Про депутатський запит Гладуняка Івана Васильовича щодо порушення чинного законодавства, пов’язаного з виборами Плесенецького сільського голови Шепетівського району Павлюка М.П.

6. Про депутатський запит Олуйка Віталія Миколайовича щодо здійснення закупівель із застосуванням системи держзакупівель РroZorro об’єктами спільної власності територіальних громад Хмельницької області, які знаходяться в управлінні обласної ради.

7. Про обрання першого заступника голови обласної ради.

8. Про обрання заступника голови обласної ради.

9. Про виконання Регіональної програми поводження з небезпечними (токсичними) відходами у Хмельницькій області на 2010 – 2015 роки.

Додаток 1

Додаток 2

10. Про виконання Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища на 2011– 2015 роки.

Додаток 1

Додаток 2

11. Про програму охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області на 2016 – 2020 роки.

Програма

Додаток 1

Додаток 2

12. Про виконання програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2015 рік.

Проект Звіту

Додаток

13. Про програму соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2016 рік.

Програма

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

14. Про виконання обласного бюджету за 2015 рік.

Пояснювальна записка

Додаток 1

Додаток 2

15. Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8

Пояснювальна записка

16. Про виконання програми забезпечення антитерористичного захисту енергетичного, транспортного комплексів, техногенно-небезпечних військових об’єктів та населення у Хмельницькій області на 2014 рік.

Додаток 1

Пояснювальна записка

17. Про виконання обласної програми запобігання і протидії корупції на період до 2015 року.

Додаток

Пояснювальна записка

18. Про виконання Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Хмельницької області на 2011-2015 роки.

Додаток

Пояснювальна записка

19. Про внесення змін до комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Хмельницької області на 2016 – 2020 роки.

Додаток

Пояснювальна записка

20. Про внесення змін до програми покращення координації та повсякденної (оперативної) діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку на території Хмельницької області на 2016 – 2020 роки.

Додаток

Пояснювальна записка

21. Про комплексну програму використання трирівневої моделі у профілактиці правопорушень серед неповнолітнього населення на території Хмельницької області на 2016 – 2020 роки.

Додаток

Пояснювальна записка

22. Про виконання програми розвитку галузі охорони здоров’я області на 2012 – 2015 роки.

Додаток

23. Про виконання обласної програми «Репродуктивне здоров’я населення Хмельницької області» на період до 2015 року.

Додаток

24. Про виконання обласної програми забезпечення медичних закладів області кадрами, особливо у сільській місцевості, на 2011 – 2015 роки.

Додаток

25. Про виконання обласної програми протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів.

Додаток

26. Про виконання обласної програми імунопрофілактики та захисту населення області від інфекційних хвороб на 2010 – 2015 роки.

Додаток

27. Про виконання Обласної програми «Спортивний майданчик» на 2010 – 2014 роки.

Додаток 1

Додаток 2

28. Про виконання обласної цільової соціальної програми «Молодь Хмельниччини» на 2011 – 2015 роки.

Додаток 1

Додаток 2

29. Про обласну цільову соціальну програму «Молодь Хмельниччини» на 2016 – 2020 роки.

Додаток 1

Додаток 2

Пояснювальна записка

30. Про виконання обласної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2015 року.

Додаток 1

Додаток 2

31. Про виконання обласної програми підтримки сім’ї та демографічного розвитку на 2011 – 2015 роки.

Додаток 1

Додаток 2

32. Про обласну соціальну програму підтримки сім’ї запобігання та протидії домашньому насильству на період до 2020 року.

Додаток 1

Додаток 2

33. Про виконання обласної програми забезпечення публічності у діяльності місцевих органів влади та розвитку інформаційної сфери Хмельниччини на 2012 – 2015 роки.

Додаток

34. Про виконання обласної програми розвитку архівної справи на 2011 – 2015 роки.

Додаток

35. Про внесення змін до цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Хмельницькій області на 2014 – 2018 роки.

Додаток 1

Додаток 2

36. Про надання виробничо-комерційному підприємству «ЯВІР-ІНВЕСТ» гірничого відводу для розробки ділянки «Південна» Горинь-Крупецького родовища пісків.

37. Про погодження пропозиції Державної служби геології та надр України щодо включення Бистрицької ділянки надр до переліку ділянок надр, дозволи на користування якими виставляються на аукціон. (доопрацьовується)

38. Про Порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області. (з урахуванням пропозицій тимчасової робочої групи)

Порядок

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

39. Про реформування друкованого засобу масової інформації та його редакції.

40. Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

41. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження ЗВЕДЕНЮКА Миколи Андрійовича Грамотою Верховної Ради України.

42. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження СОБОЛЬ Лідії Юріївни Почесною грамотою Верховної Ради України.

43. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження СІМКОВА Валерія Романовича Почесною грамотою Верховної Ради України.

44. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо пільг на здобуття освіти дітям учасників АТО.

Текст Звернення

45. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо заборони відключення підприємств житлово-комунального господарства від електро- та газових мереж.

Текст Звернення

46. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України щодо підтримки ініціативи депутатів Львівської обласної ради про розгляд та ухвалення законопроекту № 1170 «Про внесення змін і доповнень до Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та деяких інших законів України щодо впорядкування виплат жертвам політичних репресій».

47. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Прем’єр-міністра України, Державного агентства водних ресурсів України щодо проблеми забезпечення водою населених пунктів Хмельниччини.

Текст Звернення

48. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо збільшення ліміту на споживання електроенергії.

Текст Звернення

49. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Голови Верховної Ради України щодо ухвалення закону про вибори народних депутатів України за відкритими списками.

Текст Звернення