Відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації

27 листопада перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук взяла участь у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації, яке провів голова ОДА Вадим Лозовий.Традиційно, перед початком засідання колегії обласної державної адміністрації, Вадим Лозовий виконав почесну місію – вручив нагороди та відзнаки визначним подолянам.

Так, відповідно до Указів Президента України Петра Олексійовича Порошенка за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю нагороджено:

орденом “За заслуги” III ступеня – ПЛІНСЬКОГО Миколу Михайловича – генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю «Адамівка Агро», с. Адамівка Віньковецького району.

За значний особистий внесок у розвиток електроенергетичної галузі,реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, забезпечення прав дітей і непрацездатних громадян похилого віку, національної культури і мистецтва, високий професіоналізм присвоєно почесне звання:

 «Заслужений енергетик України» – КОЗАЧУКУ Олегу Івановичу – виконуючому обов’язки генерального директора акціонерного товариства “Хмельницькобленерго”,

«Заслужений працівник освіти України» – ТРІПАКУ Мар’яну Миколайовичу – директору Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледж,

«Заслужений працівник соціальної сфери  України» – ВОРОНЕЦЬКОМУ Словяну Ільковичу – начальнику управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради,

«Заслужений артист України» – ЦМУР Оксані Григорівні – викладачу, керівнику камерного оркестру Хмельницького музичного училища ім. В. І.Заремби.

Також оголошено Подяку Комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної Ради України, за вагомий особистий внесок у формування і реалізацію державної соціальної та гуманітарної політики ВЕШНЬОВСЬКІЙ Поліні Карлівні – директору Зяньковецького психоневрологічного інтернату та ДІДИКУ Миколі Миколайовичу – заступнику директора Департаменту соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації.

Крім того, за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, утвердження патріотизму та пропаганди здорового способу життя нагороджено Почесною грамотою обласної державної адміністрації та подарунком нагороджено ШИНКАРУКА Віктора Олександровича – срібного переможця з плавання (на дистанції 50 метрів) Ігор Нескорених (Invictusgames) 2018 року в м. Сідней Австралія та  ДАРМОРОСА Олександра Леонтійовича – активного учасника Марафонів на 10 км із залученням осіб з інвалідністю, учасника 443 Марафону морської піхоти США в 2018 році.

Порядок денний засідання колегії склали вісім питань, які стосуються різних сфер життєдіяльності краю.

1. Про стан погашення заборгованості, підвищення рівня заробітної плати та легалізації трудових відносин в об­ласті присутніх інформувала директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Світлана Лукомська.

2. Про реформування закладів охорони здоров’я області ознайомив директор Департаменту охорони здоров’я  ОДА Яків Цуглевич

3. Про підсумки фінансово-господар­ської та творчої діяльності обласних театрально-концертних установ членів колегії інформувала начальник управління культури, національ­ностей, релігій  та ту­ризмуОДА Ірина Трунова.

4. Про хід виконання обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2018-2022 роки доповів начальник управління молоді та спорту ОДА Володимир Клімов.

Члени колегії також обговорили питання “Про стан виконання завдань у сфе­рі державної кадрової політики, ви­зна­чених актами і дорученнями Прези­дента України“,  Про стан дотримання свободи слова в області та “Про хід виконання доручення голови обласної державної адміністрації за підсумками розгляду на засіданні колегії обласної адміністрації у жовтні питання “Про стан освоєння у 2018 році коштів державного бюджету, передбачених на реалізацію інвестиційних проектів”.

попередня статтяВідбулося засідання регіональної ради підприємців
наступна статтяЩе три конкурсні комісії опрацювали документи кандидатів на посади директорів в комунальні заклади освіти