Проекти рішень сімнадцятої сесії обласної ради, пленарне засідання якої заплановано на 22 грудня 2017 року

13.11.2017

Перелік питань

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Хмельницької обласної ради сьомого скликання ОСТРОВСЬКОЇ Ніли Василівни

2. Про зняття депутатських запитів.
3. Про депутатський запит ВИШНЕВСЬКОЇ Наталії Миколаївни щодо врегулювання ситуації, яка склалася навколо ПАТ «Сільгосптехніка», розташованого у м. Дунаївці, вул. Шевченка, 115.
4. Про депутатський запит ПЕРЕЙМИ Анатолія Анатолійовича та БЕРЕГОВОЇ Оксани Віталіївни щодо співфінансування виконання робіт із забезпечення питною водою окремих населених пунктів Деражнянського району.
5. Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича щодо розв’язання проблеми, яка виникла внаслідок накопичення мелясних відходів на ДП «Довжоцький спиртовий завод».
6. Про депутатський запит СКРИНЧУКА Олега Леонідовича, ПРИСЯЖНОГО Володимира Броніславовича, ЗАВАЛЬНЮКА Юрія Анатолійовича, АТАМАНЧУКА Анатолія Івановича щодо виділення коштів на придбання сучасного ультразвукового приладу для Чемеровецької центральної районної лікарні.
7. Про депутатський запит ІВАЩУКА Сергія Петровича та ОЛИЦЬКОГО Миколи Васильовича щодо ситуації, яка склалася навколо земельних ділянок населених пунктів області, що використовуються під пасовища.
8. Про депутатський запит ШУТЯКА Андрія Васильовича щодо вжиття заходів, спрямованих на припинення масових порушень прав селян – власників землі (паїв) сіл Сутківці, Боднарівка, Лисівка Ярмолинецького району посадовими особами СТОВ «Берегиня» с. Сутківці Ярмолинецького району і ПП «Аграрна компанія 2004» с. Попівці Волочиського району.
9. Про депутатський запит ОЛУЙКА Віталія Миколайовича щодо ситуації, яка склалася навколо Хмельницького обласного комунального підприємства «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».
10. Про депутатський запит СТРОЯНОВСЬКОГО Василя Станіславовича щодо проведення капітального ремонту автошляху на відрізку дороги Скала – Подільська – Кам’янець – Подільський.
11. Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича щодо проблем, пов’язаних з нераціональним використанням та відтворенням водних біоресурсів (браконьєрство, незаконний вилов риби) на території Хмельницької області та проведення заходів з їх вирішення.
12. Про депутатський запит ДЯЧУКА Миколи Миколайовича щодо роботи комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.
13. Про депутатський запит ПАЛІЯ Олександра Володимировича щодо повернення майна до комунальної власності Хмельницької обласної ради.
14. Про депутатський запит ЯЩУК Інни Петрівни, ВАСИЛИК Тетяни Павлівни щодо завершення будівництва школи у селі Корчик Шепетівського району.
15. Про депутатський запит БОЙКА Михайла Дмитровича щодо вжиття заходів з розслідування факту отруєння поголів’я великої рогатої худоби в смт Віньківці.
16. Про депутатський запит ВАСИЛИК Тетяни Павлівни щодо виділення коштів на будівництво третьої додаткової розвантажувальної підстанції та заміну опор ліній електропередач по вул. Покровській у с. Гриценки Красилівського району Хмельницької області.
17. Про депутатський запит ЛЕБЕДИНСЬКОГО Віктора Вікторовича, ПРОКОПЧУКА Володимира Олександровича щодо вжиття заходів з усунення незадовільного стану автомобільних доріг у Теофіпольському районі на відрізку автошляху Дмитрівка – Немиринці – Молотьків.
18. Про депутатський запит ВИШНЕВСЬКОЇ Наталії Миколаївни щодо вжиття заходів, спрямованих на виявлення проблем та правопорушень у сфері лісового господарства Хмельницької області.
19. Про депутатський запит ІВАЩУКА Сергія Петровича щодо звернення командира військової частини А0553 стосовно неправомірного розпорядження землями оборони.
20. Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича щодо вжиття заходів, спрямованих на розв’язання проблем, які виникають внаслідок впливу великовагового транспорту на стан автомобільних доріг Хмельниччини.
21. Про депутатський запит ДЕХТЯРУКА Олександра Миколайовича щодо масового знищення лісових насаджень під час збору лікарських трав на території Понінківської селищної об’єднаної територіальної громади.

22. Про депутатський запит СКРИНЧУКА Олега Леонідовича, ПРИСЯЖНОГО Володимира Броніславовича, ЗАВАЛЬНЮКА Юрія Анатолійовича про надання інформації щодо виділення жителям Чемеровецького району земельних ділянок сільськогосподарського призначення протягом 2016 – 2017 років.
23. Про депутатський запит САВЧУКА Олександра Петровича щодо внесення змін до спільного наказу департаментів охорони здоров’я та соціального захисту Хмельницької облдержадміністрації № 17/н/29 від 20.02.2017 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету у 2017 році для надання грошової допомоги громадянам, які потребують дороговартісного лікування».
24. Про депутатський запит ПАВЛЮКА Петра Миколайовича щодо повернення частини збитків, понесених господарством СТОВ «Слава» с.Притулинці Ізяславського району Хмельницької області.
25. Про депутатський запит ІВАЩУКА Сергія Петровича щодо захисту прав громадян – учасників АТО на отримання у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.
26. Про депутатський запит ТКАЧЕНКО Уляни Юріївни щодо внесення змін до обласної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2017 роки.
27. Про депутатський запит ІВАЩУКА Сергія Петровича щодо ситуації, яка склалася навколо оформлення під громадські пасовища земельних ділянок поблизу сіл Мокроволя та Жемелинці Білогірського району.

28. Про депутатський запит ГОНЧАРА Івана Ярославовича щодо ситуації, яка склалася навколо земельних ділянок ДП радгосп «Колодіївський», с Колодіївка Кам’янець – Подільського району.
29. Про депутатський запит ПЕРЕЙМИ Анатолія Анатолійовича та БЕРЕГОВОЇ Оксани Віталіївни щодо аварійного стану автомобільних доріг обласного значення у Деражнянському районі.
30. Про депутатський запит БОЙКА Михайла Дмитровича щодо вжиття заходів стосовно встановлення фактів порушення жителькою м. Хмельницький Уграк Ольгою Іванівною прав мешканців с. Женишківці Віньковецького району на отримання у власність земельних ділянок для ОСГ.
31. Про депутатський запит ВИШНЕВСЬКОЇ Наталії Миколаївни щодо стану досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконної вирубки лісу на околиці с. Прибузьке  (Червона Зірка) Хмельницького району
32. Про депутатський запит ІВАЩУКА Сергія Петровича щодо ситуації, яка склалася навколо земельних ділянок у Старій Ушиці та інших населених пунктах Кам’янець-Подільського району

33. Про депутатський запит ТЕРЛЕЦЬКОЇ Галини Василівни щодо виділення коштів у сумі 500 тис. грн на завершення капітального ремонту покрівлі загальноосвітньої школи у с. Кошелівка Красилівського району.

34. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
35. Про внесення змін до Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
36. Про призначення КОВАЛЬЧУК Світлани Михайлівни на посаду головного лікаря обласного дитячого спеціалізованого санаторію «Світанок».

37. Про призначення директора Вовковинецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради (за результатами конкурсу).
38. Про призначення директора Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хмельницької обласної ради (за результатами конкурсу).
39. Про призначення директора Плужнянської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ступенів (за результатами конкурсу).
40. Про призначення Покотила Віталія Петровича на посаду директора спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства «Хмельницькліфт».

41. Про призначення директора Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької обласної ради (за результатами конкурсу).
42. Про призначення Скрипника Віктора Борисовича на посаду директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».   Трудовий шлях
43. Про затвердження бренду Хмельницької області.
44. Про обласну програму сприяння розвитку громадянського суспільства на 2018 – 2020 роки.
45. Про програму впровадження державної політики органами виконавчої влади у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у Хмельницькій області на 2017 – 2018 роки. Проект Програми
46. Про хід виконання обласної програми забезпечення молоді житлом на 2013 – 2017 роки.   Додаток
47. Про внесення змін до обласної програми забезпечення молоді житлом на 2013 – 2017 роки.   Програма   Обгрунтування
48. Про програму поводження з твердими побутовими відходами у Хмельницькій області на 2017 – 2022 роки.
49. Про обласну програму розвитку культури і духовності на період до 2020 року. Проект Програми

50. Про внесення змін до програми охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області на 2016 – 2020 роки.  Обгрунтування
51. Про внесення змін до Положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища».   Обгрунтування
52. Про обласний територіальний дорожній фонд.  Положення  Пояснювальна записка 
53. Про внесення змін до обласної програми фінансової підтримки комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький». Додаток 1   Додаток 2  Додаток 3
54. Про програму відновлення та розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2018 – 2022 роки.   ПРОГРАМА  Додаток 1  Додаток 2  Додаток 3   
55. Про Порядок використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва   Порядок   АРВ Порядок-кредитування-2-1

56. Про Порядок використання коштів обласного бюджету, що виділяються на часткове відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів.   Додаток    АРВ_порядок
57.  Про План заходів з реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області на 2018 – 2020 роки.   План заходів

58. Про програму соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2018 рік.   ПРОЕКТ_Програми  Заходи   Додаток_1   Додаток_2

59. Про обласний бюджет на 2018 рік.

Пояснювальна записка

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8

60. Про погодження надання публічному акціонерному товариству «МАЙДАН-ВИЛЬСЬКИЙ КОМБІНАТ ВОГНЕТРИВІВ» спеціального дозволу на користування надрами.
61. Про надання приватному підприємству «Чорнянський цегельний завод» гірничого відводу для розробки Чорнянського родовища суглинків.
62. Про погодження лімітів на спеціальне використання лісових ресурсів при заготівлі другорядних лісових матеріалів.   Додаток
63. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу підприємств, закладів та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.   Додаток
64. Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у спільну власність територіальних громад сіл, селища Чемеровецького району.
65. Про звернення до господарського суду Хмельницької області щодо порушення провадження у справі про банкрутство боржника – комунального підприємства «Управління капітального будівництва обласної ради».
66. Про надання згоди Національній академії педагогічних наук України на безоплатну передачу майна (наукової друкованої літератури) із державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
67. Про надання комунальному закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти» дозволу на передачу в оренду частини нежитлового приміщення Апеляційному суду Хмельницької області.
68. Про реорганізацію Хмельницької обласної психіатричної лікарні №2 шляхом приєднання.
69. Про надання дозволу товариству з обмеженою відповідальністю «Агропартнер-1» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
70. Про внесення змін до рішення Хмельницької обласної ради від 13 липня 2017 року №13-14/2017 «Про затвердження антикорупційної програми Хмельницької обласної ради на 2017 рік».   Додаток
71. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження КОВАЛЬ Людмили Миколаївни Грамотою Верховної Ради України.   Відомості
72. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження ХОМЕНКА Миколи Павловича Грамотою Верховної Ради України   Характеристика
73. Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження ПРАВНИКА Івана Григоровича Почесною грамотою Верховної Ради України.   Біографія
74. Про внесення змін до рішення обласної ради від 04 грудня 2015 року № 9-1/2015 «Про утворення президії Хмельницької обласної ради та затвердження Положення про президію».
75.Про внесення змін до рішення обласної ради від 22 грудня 2015 року № 5-2/2015 «Про затвердження регламенту Хмельницької обласної ради». 
76. Про внесення змін до рішення обласної ради від 20 жовтня 2016 року №73-8/2016 «Про заборону проведення гастрольних заходів, концертів, вистав та інших культурних заходів на території Хмельницької області особам, які публічно підтримують агресію Російської Федерації, окупацію Автономної Республіки Крим та не визнають так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями».
77.Про план роботи обласної ради на 2018 рік    Додаток 
78. Про результати службової діяльності органів та підрозділів Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.  Звіт
79. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та голови Комітету з питань правової політики та правосуддя щодо пришвидшення розгляду проекту Закону про антикорупційні суди.   Текст Звернення
80. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до чинного законодавства України в частині прийняття законопроектів №5561 та №5562. Текст Звернення
81. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Голови Верховної Ради України щодо пришвидшення розгляду проекту Закону щодо зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування у Єдиному реєстрі податкових накладних  Текст Звернення

82.Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України, Рахункової палати, Кабінету Міністрів України щодо компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження Хмельницької АЕС.   Текст Звернення

Різне.
Про ефективність використання нерозподілених (невитребуваних) земельних часток(паїв) на території області.