Відбулось засідання конкурсної комісії

Сьогодні під головуванням першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук відбулося засідання конкурсної комісії з визначення кандидата на посаду директора Ізяславського навчально-реабілітаційного центру Хмельницької обласної ради.

На початку засідання Неоніла Вячеславівна поінформувала присутніх, що до складу конкурсної комісії увійшли  чотири представники обласної ради, а саме депутати Інна Ящук, Оксана Берегова, Микола Олицький та начальник управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради Едуард Монастирський;  чотири  представники трудового колективу, обрані на загальних зборах, та чотири представники громадської організації «Асоціація керівників закладів освіти Хмельницької області».

У ході засідання одноголосно було обрано Тамілу Соболик головою конкурсної комісії, а Галину Безкоровайну – секретарем комісії.

Далі члени комісії опрацювали подані єдиним кандидатом документи, визначили відповідність їх порядку проведення конкурсу та допустили до участі у конкурсі Юрія Хеленюка.

Рішенням комісії затверджено перелік тестових питань для формування  білетів, зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестування і ситуаційного завдання

Наступне засідання конкурсної комісії, на якому конкурсантом проводитиметься вирішення тестових питань, зразків ситуаційного завдання та буде проведено співбесіду із учасником конкурсу,  відбудеться 09 вересня 2019 року о 10.00. за адресою Майдан Незалежності, буд., 2, Будинок Рад.

Тестові завдання – iнклюзiя,  законодавство, НУШ, педагогіка та психологія, ситуації, спецосвіта, управління   розміщено у розділі “Конкурсні комісії”

Протокол засідання

Он-лайн трансляція засідання конкурсної комісії