Звернення борців за незалежність України, членів Народного Руху України з нагоди 25-ї річниці Незалежності України

den-nezalezhnosti-ukrainy   Увесь Український Народ, та всі друзі нашої держави з великим піднесенням щорічно 24 серпня зустрічають річницю відновлення державності України.

    Знаменну дату – 25 річницю відродження Української самостійної соборної Держави, та здійснення віковічної мрії нашого Народу, кожен український патріот вітає з радістю та глибокою тривогою водночас, через агресію проти нашої держави її відвічного ворога – імперської Московії. Ми захоплюємось мужністю та відданістю Захисників Вітчизни, що боронять Україну від московської навали. Низько схиляємось у скорботі перед полеглими на Майдані та в боях проти російського агресора на сході України.

   З такими ж почуттями ми вітаємо увесь Український Народ, всіх борців за незалежність України, передусім наших соратників та однодумців – членів Народного Руху України 1989-1991 років, сумуючи за тими, хто не дочекався цієї знаменної дати – 25-ліття проголошення Акту незалежності України, яке стало можливим завдяки провидінню Божому, жертовному подвигу борців за незалежність України всіх поколінь та діяльності Народного Руху України і зокрема рухівців – тодішніх депутатів Верховної Ради.

   З незмірною надією, як і 25 років назад, віримо у величне прийдешнє України, яке ми, борці за незалежність України, зобов’язані наближати.

   З цією метою ми, ветерани РУХу, закликаємо всі національно-патріотичні сили відновити свою організаційну єдність, щоб у важкій громадській роботі здійснювати проголошені при заснуванні НРУ завдання – відроджувати українство, сприяти досягненню добробуту та соціальної справедливості у нашій державі, об’єднувати суспільство на захист територіальної цілісності і недоторканності кордонів України.

Слава Україні!

Героям слава!

Представники засновників руху – члени Оргкомітету створення НРУ:

Драч Іван – Голова Народного Руху 1989-1992 років

Поровський Микола

Бурлаков Віктор

Тернопільський Богдан

Мовчан Павло

Дончик Віталій

Кулинич Віктор

Куйбіда Василь – Голова Народного Руху України