Проекти рішень вісімнадцятої сесії обласної ради, пленарне засідання якої заплановано на 22 березня 2018 року

07.02.2018
Прооект порядку денного сесії (станом на 27.03.2018)
Про звіт голови обласної ради ЗАГОРОДНОГО Михайла Васильовича.
Про використання червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території Хмельницької області
Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Голови Верховної Ради України  щодо невідкладного розгляду законопроекту №7403-2 та підтримки акцій протесту аграріїв.
Про зняття з розгляду депутатських запитів.
Про продовження терміну розгляду депутатських запитів.
Про депутатський запит ГЛАДУНЯКА Івана Васильовича щодо утримання в належному стані та експлуатації автомобільної дороги Н-5(Р-05) Городище – Рівне – Старокостянтинів.

Про депутатський запит ОЛУЙКА Віталія Миколайовича щодо компенсації вартості придбання сільськогосподарської техніки і обладнання.

Про депутатський запит ПЕРЕЙМИ Анатолія Анатолійовича та БЕРЕГОВОЇ Оксани Віталіївни щодо виділення коштів на проведення ремонту покриття автошляху обласного значення на відрізку дороги Деражня – Маниківці, Хмельницький – Мазники – Маниківці, протяжністю 26 км, у Деражнянському районі
Про депутатський запит ПОБІЯНСЬКОГО Валентина Івановича, ПШИБЕЛЬСЬКОГО Руслана Броніславовича щодо виділення коштів на реконструкцію теплогенераторної та встановлення системи опалення корпусу № 2 Осламівської ЗОШ І-ІІІ ступенів
Про депутатський запит ПОБІЯНСЬКОГО Валентина Івановича, ПШИБЕЛЬСЬКОГО Руслана Броніславовича щодо виділення коштів на придбання сучасного рентгенодіагностичного обладнання для Віньковецької центральної районної лікарні
Про депутатський запит БАНДИРСЬКОГО Віталія Анатолійовича, ЛАТИНСЬКОГО Едуарда Владиславовича щодо критичного стану ділянки автомобільної дороги державного значення Т-23-11 Хмельницький – Волочиськ, по вулиці Центральній в с. Грузевиця Хмельницького району.
Про депутатський запит ОЛИЦЬКОГО Миколи Васильовича щодо заміни аварійних дерев’яних електричних опор на вулицях сіл Троєщина та Юровщина Полонського району.
Про депутатський запит ТКАЧЕНКО Уляни Юріївни щодо виділення з обласного бюджету Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії коштів у сумі 30000 грн для оплати праці вчителів, які організовуватимуть навчання онкохворих дітей у Хмельницькій обласній дитячій лікарні.
Про внесення змін до Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області
Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.
Про призначення Семенова Василя Петровича на посаду директора Хмельницького обласного навчально-курсового комбінату
Про призначення Федосєєва Анатолія Івановича на посаду директора Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді
Про хід виконання у 2017 році обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період до 2018 року.

Інформація про хід виконання

Пояснювальна записка

Про виконання програми подальшого вдосконалення соціальної роботи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Хмельницькій області на 2013 – 2017 роки.

Звіт

Про обласну програму надання соціальних послуг центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, державними соціальними закладами на 2018 – 2022 роки.

 Проект Програми

Додаток до програми

Про обласну програму розвитку архівної справи на 2018 – 2021 роки.

Проект Програми

Додаток

Про виконання програми сприяння якісній бойовій підготовці військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, які розташовані на території Хмельницької області, на 2017 рік.

Заходи програми

Пояснювальна записка

Про програму сприяння якісній бойовій підготовці військової частини 3053 Національної гвардії України, яка розташована на території Хмельницької області, на 2018 рік.

Проект Програми

Пояснювальна записка

Про програму забезпечення антитерористичного та протидиверсійного захисту важливих державних, військових об’єктів, місць масового перебування людей, об’єктів критичної та транспортної інфраструктури Хмельницької області на 2018 – 2019 роки.

Проект Програми

Додаток до програми

Заходи

Пояснювальна записка

Про внесення змін до Комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Хмельницької області на 2016-2020 роки.

Пояснювальна записка

Про обласну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2018 – 2021 роки.

Додаток Програма

Про програму поводження з побутовими відходами у Хмельницькій області на 2018 – 2022 роки.

Проект Програми

Пояснювальна записка

Про хід виконання програми підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2017 – 2021 роки.

Додаток

Про виконання обласної програми фінансової підтримки комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький».

Звіт, додаток 1, додаток 2 додаток 3 додаток 4 додаток 5 додаток 6

Про виконання програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2017 рік.
Про внесення змін до програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2018 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Звіт про виконання обласного бюджету на 2017 рік. 

Доходи   Видатки   

Пояснювальна записка

Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік

Пояснювальна записка 

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5 

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8.

Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу підприємств, закладів та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

Додаток

Про звільнення КП «Комунальники» від сплати орендної плати до обласного бюджету.
Про реорганізацію Хмельницького обласного підприємства «Хмельницькполіграфсервіс» шляхом приєднання до КП «Комунальники».
Про встановлення розміру статутного капіталу Хмельницького спеціалізованого ремонтно-будівельного підприємства «Хмельницькліфт».

Додаток

Про внесення змін до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

Додаток

Про виконання Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на 2011-2015 роки.

Додаток

Про виконання антикорупційної програми Хмельницької обласної ради на 2017 рік.

Додаток

Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату Хмельницької обласної ради. Додаток
Про внесення змін до рішення обласної ради від 4 грудня 2015 року №7-1/2015 «Про утворення постійних комісій Хмельницької обласної ради, обрання їх голів та членів».
Про внесення змін до рішення обласної ради від 04 грудня 2015 року № 9-1/2015 «Про утворення президії Хмельницької обласної ради та затвердження Положення про президію».

Додаток

Про виконання плану роботи обласної ради на 2017 рік.

Інформація про виконання

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо пришвидшення розгляду та прийняття проекту Закону України “Про цивільну зброю та боєприпаси”, реєстраційний номер №1135-1
Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства екології та природних ресурсів України щодо ситуації, яка склалася навколо ПАТ “ГІПСОВИК”.
Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України щодо підтримки законопроекту № 7521 «Про правонаступництво щодо Української Народної Республіки».
Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Комітету з питань охорони здоров’я Верховної Ради України, Міністерства охорони здоров’я України щодо безконтрольного медичного застосування та відпуску рецептурних лікарських засобів.
Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо неприпустимості підвищення ціни на газ для населення
Про надання згоди на безоплатну передачу транспортних засобів (спеціальних медичних автомобілів) із комунальної власності територіальної громади м. Київ у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області в особі Хмельницької обласної ради.
Про внесення змін до обласної програми правової освіти населення на 2016-2020 роки

Пояснювальна записка

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Різне.