Проекти рішень п’ятнадцятої сесії обласної ради, пленарне засідання якої заплановано на 27 вересня 2017 року

17.08.2017

Про зняття депутатських запитів

Про депутатський запит ВИШНЕВСЬКОЇ Наталії Миколаївни щодо врегулювання ситуації, яка склалася навколо ПАТ «Сільгосптехніка», розташованого у м. Дунаївці, вул. Шевченка, 115.

Про депутатський запит ПЕРЕЙМИ Анатолія Анатолійовича та БЕРЕГОВОЇ Оксани Віталіївни щодо співфінансування виконання робіт із забезпечення питною водою окремих населених пунктів Деражнянського району

Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича щодо розв’язання проблеми, яка виникла внаслідок накопичення мелясних відходів на ДП «Довжоцький спиртовий завод».

Про депутатський запит ЛЕБЕДИНСЬКОГО Віктора Вікторовича щодо виділення з обласного бюджету коштів на проведення робіт із завершення будівництва Будинку культури на 500 місць в смт Теофіполь Хмельницької області.

Про депутатський запит СКРИНЧУКА Олега Леонідовича, ПРИСЯЖНОГО Володимира Броніславовича, ЗАВАЛЬНЮКА Юрія Анатолійовича, АТАМАНЧУКА Анатолія Івановича щодо виділення коштів на придбання сучасного ультразвукового приладу для Чемеровецької центральної районної лікарні.

Про депутатський запит ЯНЧУКА Миколи Андрійовича, ЛАТИНСЬКОГО Едуарда Владиславовича, ЗАВРОЦЬКОГО Олександра Івановича, БАНДИРСЬКОГО Віталія Анатолійовича, САЛАНСЬКОГО Анатолія Миколайовича, ЧУБАРЯ Віктора Миколайовича, ЗОЗУЛІ Сергія Володимировича, ЖВАЛЮКА Миколи Володимировича щодо розробки та прийняття програми матеріально – технічної модернізації та структурної перебудови Хмельницької обласної лікарні.

Про депутатський запит ПАНЧУКА Анатолія Анатолійовича щодо продовження до 2018 року обласної програми соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції та членів їх сімей, які зареєстровані в Хмельницькій області, і передбачення в ній одноразової матеріальної допомоги в сумі по 50 тис. гривень кожній сім’ї військовослужбовців, які мають статус полонених або зниклих безвісти .

Про депутатський запит ІВАЩУКА Сергія Петровича та ОЛИЦЬКОГО Миколи Васильовича щодо ситуації, яка склалася навколо земельних ділянок населених пунктів області, що використовуються під пасовища.

Про депутатський запит МИШКА Володимира Васильовича щодо вжиття заходів у відповідності до чинного законодавства з питання надання в оренду та суборенду земельної ділянки водного фонду, розташованої у с. Баламутівка Ярмолинецького району Хмельницької області.

Про депутатський запит ШУТЯКА Андрія Васильовича щодо вжиття заходів, спрямованих на припинення масових порушень прав селян – власників землі (паїв) сіл Сутківці, Боднарівка, Лисівка Ярмолинецького району посадовими особами СТОВ «Берегиня» с. Сутківці Ярмолинецького району і ПП «Аграрна компанія 2004» с. Попівці Волочиського району.

Про депутатський запит ОЛУЙКА Віталія Миколайовича щодо ситуації, яка склалася навколо Хмельницького обласного комунального підприємства «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».

Про депутатський запит СТРОЯНОВСЬКОГО Василя Станіславовича щодо проведення капітального ремонту автошляху на відрізку дороги Скала – Подільська – Кам’янець – Подільський.

Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича щодо проблем, пов’язаних з нераціональним використанням та відтворенням водних біоресурсів (браконьєрство, незаконний вилов риби) на території Хмельницької області та проведення заходів з їх вирішення.

Про депутатський запит ДЯЧУКА Миколи Миколайовича щодо роботи комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича щодо законності підстав утримання та охорони на території комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» літаків, що належать приватним компаніям

Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича щодо законності буріння та експлуатації свердловин, які знаходяться на полях, орендованих ПП «Аграрна компанія 2004» у с. Свіршківці Чемеровецького району.

Про депутатський запит БОЙКА Михайла Дмитровича щодо виділення коштів з обласного бюджету на проведення робіт з реалізації проекту «РП на реконструкцію вуличних мереж водопроводу по вул. ім. Академіка Шпака, Молодіжна, Подільська, Сонячна, Яблунева в с. Дашківці Віньковецького району Хмельницької області».

Про депутатський запит ПАЛІЯ Олександра Володимировича щодо повернення майна до комунальної власності Хмельницької обласної ради.

Про депутатський запит ЯЦКОВА Бориса Олександровича щодо законності проведення реконструкції квартири №1 по вул. Шевченка, БОС 7, у м. Ізяслав.

Про депутатський запит ЯЩУК Інни Петрівни, ВАСИЛИК Тетяни Павлівни щодо завершення будівництва школи у селі Корчик Шепетівського району.

Про депутатський запит КИРИЛЮКА Івана Івановича щодо вжиття заходів з урегулювання ситуації, яка склалася в колективі Ярмолинецького професійного ліцею в зв’язку з недостатнім фінансуванням закладу.

Про депутатський запит БОЙКА Михайла Дмитровича щодо вжиття заходів з розслідування факту отруєння поголів’я великої рогатої худоби в смт Віньківці.

Про депутатський запит ВАСИЛИК Тетяни Павлівни щодо виділення коштів на будівництво третьої додаткової розвантажувальної підстанції та заміну опор ліній електропередач по вул. Покровській у с. Гриценки Красилівського району Хмельницької області.

Про депутатський запит ЛУЧКОВА Дмитра Олександровича щодо покращення житлово-побутових умов срібній призерці Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Комащук Аліні Іванівні.

Про депутатський запит КОВАЛЬ Наталії Михайлівни щодо ситуації, яка склалася у м. Нетішин внаслідок виготовлення деревного вугілля.

Про депутатський запит ЛЕБЕДИНСЬКОГО Віктора Вікторовича, ПРОКОПЧУКА Володимира Олександровича щодо вжиття заходів з усунення незадовільного стану автомобільних доріг у Теофіпольському районі на відрізку автошляху Дмитрівка – Немиринці – Молотьків.

Про депутатський запит ВИШНЕВСЬКОЇ Наталії Миколаївни щодо вжиття заходів, спрямованих на виявлення проблем та правопорушень у сфері лісового господарства Хмельницької області .

Про депутатський запит ІВАЩУКА Сергія Петровича щодо звернення командира військової частини А0553 стосовно неправомірного розпорядження землями оборони.

Про депутатський запит ХАРКАВОГО Миколи Олександровича щодо вжиття заходів, спрямованих на розв’язання проблем, які виникають внаслідок впливу великовагового транспорту на стан автомобільних доріг Хмельниччини.

Про депутатський запит ДЕХТЯРУКА Олександра Миколайовича щодо масового знищення лісових насаджень під час збору лікарських трав на території Понінківської селищної об’єднаної територіальної громади

Про депутатський запит ОСТРОВСЬКОЇ Ніли Василівни щодо критичного стану автомобільних доріг державного значення у Красилівському районі.

Про депутатський запит СКРИНЧУКА Олега Леонідовича, ПРИСЯЖНОГО Володимира Броніславовича, ЗАВАЛЬНЮКА Юрія Анатолійовича про надання інформації щодо виділення жителям Чемеровецького району земельних ділянок сільськогосподарського призначення протягом 2016 – 2017 років.

Про депутатський запит НОВОСЕЛЬСЬКОЇ Надії Яківни щодо незаконного розпаювання земель та майна комунальної власності в с.Балин Дунаєвецького району.

Про депутатський запит БІЛЯВЦЯ Олега Петровича щодо неправильного застосування пунктів 1 і 4 глави 4 розділу ІX Кодексу газорозподільних систем газопостачальними, газорозподільними та газотранспортувальними компаніями.

Про депутатський запит САВЧУКА Олександра Петровича щодо внесення змін до спільного наказу департаментів охорони здоров’я та соціального захисту Хмельницької облдержадміністрації № 17/н/29 від 20.02.2017 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету у 2017 році для надання грошової допомоги громадянам, які потребують дороговартісного лікування».

Про депутатський запит САВЧУКА Олександра Петровича щодо створення робочої групи з числа депутатів обласної ради, представників профільних департаментів Хмельницької обласної державної адміністрації з метою реалізації рішення обласної ради від 29 березня 2017 року № 39-11/2017 щодо будівництва лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні.

Про депутатський запит ПАВЛЮКА Петра Миколайовича щодо повернення частини збитків, понесених господарством СТОВ «Слава» с.Притулинці Ізяславського району Хмельницької області.

Про депутатський запит ІВАЩУКА Сергія Петровича щодо захисту прав громадян – учасників АТО на отримання у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Про депутатський запит ТКАЧЕНКО Уляни Юріївни щодо внесення змін до обласної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2017 роки

Про звіт постійної комісії обласної ради з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології

Звіт

Про звіт постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту та туризму

Звіт

Про звіт постійної комісії обласної ради з питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин

Звіт

Про затвердження розпоряджень голови обласної ради

Про внесення змін до Порядку призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області

Про призначення ПЕЛЕХАЦЬКОГО Олександра Анатолійовича на посаду директора Черчецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів

Довідка

трудовий шлях

Про призначення ЖИВЛЮК Віталії Леонідівни на посаду директора Білогірського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

Довідка

Про призначення МОРОЗА В’ячеслава Анатолійовича на посаду головного лікаря Хмельницького обласного онкологічного диспансеру.

Довідка

Про призначення МАКОВЕЦЬКОГО Валерія Дмитровича на посаду головного лікаря Староушицького обласного дитячого санаторію «Дністер».

Довідка

Про призначення ЛУКАЧИК Тетяни Миколаївни на посаду головного лікаря комунального закладу «Славутська обласна туберкульозна лікарня».

Довідка

Про призначення НЕБЕСНОЇ Людмили Федорівни на посаду головного лікаря Хмельницького обласного Центру здоров’я.

Довідка

Про призначення СОРОКИ Валерія Ростиславовича на посаду директор комунального підприємства Аеропорт Хмельницький.

Довідка

Про призначення Скрипника Віктора Борисовича на посаду директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти»

Довідка

Про хід виконання у першому півріччі 2017 року програми соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2017 рік

Додаток

Про виконання програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Про Порядок використання коштів обласного бюджету, що виділяються на відшкодування з обласного бюджету частини відсотків по кредитах, залучених фізичними особами, ОСББ, ЖБК на впровадження енергозберігаючих заходів

Порядок

Аналіз

ВИСНОВОК на відповідність ЗУ

Експертний висновок

Про Порядок використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва

Додаток

Аналіз

Висновок

Експертний висновок

Про хід виконання обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2016-2020 роки

Додаток

Про внесення змін до обласної програми соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції, та членів їх сімей, які зареєстровані у Хмельницькій області

Додаток

Про внесення змін до Програми сприяння якісній бойовій підготовці військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, які розташовані на території Хмельницької області, на 2017 рік

Додаток

Пояснювальна записка

Про обласну програму «Територіальна оборона на 2017 – 2020 роки»

Додаток

Заходи

Пояснювальна записка

Про програму впровадження державної політики органами виконавчої влади у сфері державного фінансового контролю у Хмельницькій області на 2017 – 2020 роки

Текст Програми

Про програму формування страхового фонду документації Хмельницької області на 2018 – 2021 роки

 Проект Програми

Додаток

Паспорт Програми

Про програму забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів, створення сприятливих умов платникам податків та належного їх обслуговування на 2017 – 2021 роки

Додаток до рішення

Пояснювальна записка

Про програму проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017-2020 роки

Проект програми

Про відновлення діяльності комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2016-2020 роки

 

Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Додаток 7

Додаток 8

Про стан використання природних ресурсів на території області, його вплив на соціально-економічний розвиток регіону та проблеми при здійсненні діяльності суб’єктами господарювання у цій сфері

Додаток

Про пропозицію Державної служби геології та надр України щодо включення Кадиївської ділянки надр до переліку ділянок надр, дозволи на користування якими виставляються на аукціон

Довідка

Про пропозицію Державної служби геології та надр України щодо включення ділянки надр «Вільхівецька» до переліку ділянок надр, дозволи на користування якими виставляються на аукціон

Довідка

Про погодження надання Кам’янець-Подільському публічному акціонерному товариству «ГІПСОВИК» спеціального дозволу на користування надрами

Довідка

Про надання Старокостянтинівській районній організації Українського товариства мисливців та рибалок у користування мисливських угідь

Додаток

Інформація

Про надання Деражнянській районній організації Українського товариства мисливців та рибалок у користування мисливських угідь

Додаток

Інформація

Про припинення права користування мисливськими угіддями державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство» та надання Хмельницькій районній організації Українського товариства мисливців та рибалок у користування мисливських угідь

 Додаток

Інформація

Про надання Летичівській районній організації Українського товариства мисливців і рибалок у користування мисливських угідь

Інформація

Додаток

Про надання товариству з обмеженою відповідальністю «Клуб мисливців Поділля» у користування мисливських угідь

Інформація

Додаток

Про надання Ізяславській районній організації Українського товариства мисливців та рибалок у користування мисливських угідь

Інформація

Додаток

Про надання Хмельницькій обласній організації Українського товариства мисливців та рибалок у користування мисливських угідь

Додаток

Інформація

Про надання Славутській районній організації Українського товариства мисливців та рибалок у користування мисливських угідь

  Інформація

Додаток

Про надання державному підприємству «Старокостянтинівське лісове господарство» у користування мисливських угідь

Інформація

Додаток

Про надання державному підприємству «Хмельницьке лісомисливське господарство» у користування мисливських угідь

Інформація

Додаток

Про надання громадській організації «СТАР-ЄГЕР» у користування мисливських угідь

Інформація

Додаток

Про надання Красилівській районній організації Українського товариства мисливців та рибалок у користування мисливських угідь

Інформація

Додаток

Про зміну типу та перейменування навчального закладу Хмельницького музичного училища ім. В.І. Заремби

Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу підприємств, закладів та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області

Додаток

Про внесення змін до рішення Хмельницької обласної ради від 29.03.2017 № 37-11/2017 «Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Чемеровецького району» 

Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну  власність територіальних громад сіл Судилківської сільської ради (об’єднаної територіальної громади) Шепетівського району Хмельницької області 

Про внесення змін до рішення обласної ради від 20 серпня 2015 року № 41-34/2015 «Про надання згоди на безоплатну передачу об’єктів з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

Додаток

Про внесення змін до рішення обласної ради від 28 травня 2015 року №1-32/2015 «Про проект перспективного плану формування територій громад Хмельницької області»

Додаток 1=Перелік ОТГ;  

Додаток 2=Волочиська-ОТГ

Карта Волочиська ОТГ

Додаток 3=Сатанівська-ОТГ

Додаток 4=Городоцька-ОТГ

Карта Городоцький район

Додаток 5=Деражнянська-ОТГ

Додаток 6=Вовковинец_ка-ОТГ

Карта Деражнянський район

Додаток 7=Смотрицька ОТГ

Карта Смотрицька ОТГ

Додаток 8=Красилiвська

Додаток 9=Антонiнська-ОТГ

Карта Красилівський район

Додаток 10=Гуменецька сільська ОТГ

Додаток 11=Жванец_ка-ОТГ

Додаток 12=Довжоц_ка_ОТГ

Додаток 13=Слобiдко-Кул_чиiвец_ка-ОТГ-повн

Додаток 14=Староушицька-ОТГ-нов

Додаток 15=Кам’янец_-Подiл_с_ка-ОТГ

Карта Камянець-Подільський район

Додаток 16=Нова-Ушиця-ОТГ-нов

Карта Новоушицька ОТГ

Додаток 17=Полонська-ОТГ-нов

Карта Полонська ОТГ

Додаток 18=Старокостянтинiвс_ка-ОТГ

Карта Старокостянтинівський район

Додаток 19=Закупненська-ОТГ-нов

Додаток 20=Чемеровецька-ОТГ

Карта Чемеровецький район

Додаток 21=Гвардійська сільська ОТГ

Додаток 22=Копистинська-ОТГ

Додаток 23=Розсошанська сільська ОТГ

Додаток 24=Хмельницька-ОТГ

Додаток 27=Олешин-ОТГ

Карта Хмельницький район

Додаток 26=Маниковецька-ОТГ-Дераж

Карта Деражнянський район

Додаток 25=Ярмолинецька-ОТГ

Додаток 28=Солобковецька-ОТГ

Додаток 29=Баламутівська-ОТГ-Ярмол

Додаток 30=Скаржинецька-ОТГ

Карта Ярмолинецький район

Про внесення змін до рішення обласної ради від 04 грудня 2015 року № 9-1/2015 «Про утворення президії Хмельницької обласної ради  та затвердження Положення про президію»

Додаток

Про клопотання перед Головою Верховної Ради України про нагородження ПРАВНИКА Івана Григоровича Почесною грамотою Верховної Ради України

 Додаток

Про клопотання перед Верховною Радою України про присудження ОСТАПЧУК Мірі Йонівні щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів

Додаток

Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з приводу внесення змін та доповнень до законодавства про місцеве самоврядування в Україні

Текст Звернення

Про визнання бійців-добровольців, які брали участь у захисті територіальної цілісності та державного суверенітету України на її сході

Додаток

Положення

Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо надання статусу учасника бойових дій бійцям добровольчих формувань

Текст Звернення

Різне.

Інформація щодо продовження строку експлуатації енергоблока № 1 Хмельницької АЕС