Конкурсні комісії

ОГОЛОШЕННЯ

19.04.2018

Хмельницька обласна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області:

 1. Директорів закладів соціального захисту – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області: Базалійського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Бахматівецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Вереміївського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Лісоводського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Новокостянинівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Самчиківського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Смотрицького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Зяньковецького психоневрологічного інтернату.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

– громадянство України, вільне володіння державною мовою;

– вища освіта на рівні спеціаліста або магістра (кандидат на посаду керівника закладу соціального захисту населення, розташованого у сільській місцевості – середня спеціальна або вища освіта на рівні молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра);

– стаж роботи на керівних посадах не менше двох років;

– досвід роботи у сфері соціального захисту не менше трьох років.

 1. Директора Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

– громадянство України, вільне володіння державною мовою;

– вища освіта;

– стаж педагогічної роботи не менше трьох років;

– організаторські здібності, фізичний і психічний стан кандидата, який не перешкоджає виконанню ним професійних обов’язків.

 1. Директора комунального закладу «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

– громадянство України, вільне володіння державною мовою;

– вища освіта за ступенем спеціаліста або магістра;

– загальний стаж роботи не менш ніж 3 роки, стаж роботи на керівних посадах або керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 1 рік.

Документи кандидатів приймаються до 18 травня 2018 року включно у робочі дні з 9.00. до 17.00. години за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2, каб.241.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто подають:

– заяву про участь у конкурсі;

– особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією (в автобіографії додатково можуть вказуватись досягнення, здобутки, напрацювання кандидатів у відповідній галузі);

– копії документів про освіту;

– довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року №1465;

– довідку про наявність або відсутність судимостей;

– інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

– копії паспорта та ідентифікаційного коду;

– письмову згоду на обробку персональних даних;

– копію трудової книжки.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, в обласній раді або нотаріально.

Кандидати на посаду керівника можуть подавати свої пропозиції щодо подальшої господарської та/або фінансово-економічної діяльності підприємства (закладу) у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо), а також додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Довідкова інформація за телефоном: (0382) 65-62-32.

ОГОЛОШЕННЯ

Хмельницька обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби

16.04.2018

Претендент на посаду директора Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби повинен відповідати вимогам Закону України «Про вищу освіту».

Претенденти для участі у конкурсі у строк до 15 червня 2018 року включно  подають до Хмельницької обласної ради такі документи:

1)    заяву на участь у конкурсі на ім’я голови обласної ради, в якій зазначається про застосування або незастосування до претендента обмежень, встановлених частиною другою статті 42 Закону України «Про вищу освіту»;

2)     особовий листок з обліку кадрів з фотографією розміром 3х4 сантиметри;

3)    автобіографію;

4)    копії документів про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання (з урахуванням прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про вищу освіту»);

5)    довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 р. № 1465;

6)    довідку про наявність або відсутність судимості;

7)    інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

8)    копію паспорта, засвідчену претендентом;

9)    копію трудової книжки;

10) письмову згоду на збір та обробку персональних даних.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

Адреса за якою здійснюється прийом документів:

29005, майдан Незалежності, буд. 2, каб.241. Додаткова інформація за тел.: 65-62-32, електронна адреса: oksana_stas72@ukr.net

Дата виборів директора Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби 27 червня 2018 року.

Оголошення

про конкурс на заміщення посади директора Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка

16.03.2018

Хмельницькою обласною радою оголошено конкурс на заміщення посади директора Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка.

1) Строк приймання документів на участь у конкурсі: документи на участь у конкурсі приймаються з 16 березня по 13 квітня 2018 року включно.

2) Дата початку формування конкурсної комісії: з 16 березня 2018 року.

3) Умови проведення конкурсу.

Основною умовою проведення конкурсного відбору є його відкритість.

Представники засобів масової інформації мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії, крім випадків проведення закритого засідання та (або) таємного голосування.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

 • за рішенням суду визнані недієздатними або їх дієздатність обмежена.
 • мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
 • є близькими особами або членом сім’ї керівників Хмельницької обласної ради.

Особа, яка бере участь у конкурсі подає такі документи:

 1. Заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
 2. Автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості.
 3. Копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту.
 4. Два рекомендаційні листи довільної форми.
 5. Мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Хмельницької обласної ради: Майдан Незалежності, будинок 2, м. Хмельницький, 29005, відповідальна особа – Стасюк Оксана Володимирівна, контактний телефон: (0382) 65-62-32, електронна адреса: oksana_stas72@ukr.net з позначкою «документи на конкурс «Бібліотека для дітей».

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити її професійні чи моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

4) Строки проведення конкурсу: конкурсний добір починається 16 березня 2018 року та закінчується не пізніше 16 травня 2018 року.

5) Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі.

Кваліфікаційні вимоги:

 • вища освіта;
 • стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
 • володіння державною мовою;
 • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Кандидати:

Мельничук С.Л. – автобіографія,  диплом спеціаліста, диплом кандидата наук, мотиваційний лист, рекомендаційний лист 1, рекомендаційний лист 2.

Черноус В.Ю. – автобіографія, диплом,  мотиваційний лист, рекомендаційний лист 1, рекомендаційний лист 2, рекомендаційний лист 3, свідоцтво про присвоєння звання.

Баранова Я.Л. – автобіографія, мотиваційний лист, диплом 1, диплом 2, інформаційна довідка, рекомендаційний лист 1, рекомендаційний лист 2, рекомендаційний лист 3, рекомендаційний лист 4.

 

6) Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу бібліотеки, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу культури розміщується на веб-сайті обласної ради.

Інформація про матеріально-технічну базу 

Баланс

ШТАТНИЙ розпис 2018 р.

 Оголошення

щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка

16.03.2018

Хмельницька обласна рада оголосила конкурс на заміщення посади директора Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка.

Керуючись Законом України «Про культуру» Хмельницька обласна рада розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора Хмельницької обласної бібліотеки для дітей імені Т.Г. Шевченка.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

 • незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
 • члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
 • члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

 • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
 • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
 • є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи Хмельницької обласної ради;
 • є членом трудового колективу Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки.

Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація на паперових та електронних носіях подає Хмельницькій обласній раді до 03 квітня 2017 року включно лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії, копія статуту громадської організації, завірена належним чином. До листа додаються заява та анкета, за формами, що розміщені на веб-сайті Хмельницької обласної ради. Кандидатура, яка подана більш ніж однією громадською організацією, до участі у жеребкуванні не допускається. Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.

Подані пропозиції розглядаються протягом 04 квітня 2018 року.

Жеребкування буде проведено в приміщенні Хмельницької обласної ради (Майдан Незалежності, будинок 2, м. Хмельницький, 29005, каб.203 05 квітня 2018 року.

Телефон для довідок: (0382) 65-62-32, відповідальна особа – Стасюк Оксана Володимирівна, адреса електронної пошти: oksana_stas72@ukr.net (з позначкою «документи на конкурс «Бібліотека для дітей» («назва громадські організації»).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: